Link :: 01.03.2005 :: 15:27
2 dni nie pisze i to juz dla mnie duzo..jakos nie mam czasu..ciagle w biegu :p hehe jest ok..ciesze sie z wszystkiego..ajjj kofam ten zasrany swiat yyy P przeginam ide na korki a potem znowu na Piekary :d )) kocham zyc !!!!! ))))
Komentuj(0)


Link :: 02.03.2005 :: 16:51
Dzis sie fess wq..chcieli mnie okrasc ! :[ do tego przejde troche pozniej musze napisac o wczorajszym dniu troszke :p ja Laurka Aniolek Stokrotka Ksenia i Frugo zalozylysmy sobie s6w tzn stowazyszenie 6 wspania³ych dzis sie odby³o nasze 1 spotkanie :> w mc donaldzie :d przy kawie :p bylo fajnie..za³ozylysmy sobie taki zeszyt :d tam nasza przysiega hehe nu i bylo super niby jak dzieci ale coz cos trzeba robic zeby sie nie nudzic w ogole to fajne takie czos bedzie co wspominac :p potem poszlam na dworzec..i tam wlasnie chcieli mnie okrasc :[ 2 chlopakof mieli chyba z 18 lat dobrze ze zajarzylam :/ jakby mi ukradli tel to bym sie chyba powiesi³a dzieki Bogu Aniolki nade mna czuwaja )) ja mam szczescie w takich sprawach w milosci raczej nie ale ogolnie to chyba mam szczescie cos mnie choroba zbiera :/ mam fess katar...wrrr nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo hehe zapomnialam napisac..wczoraj troche myslalam o Kamilu..ehh i tesknilam za nim chcialam sie z nim spotkac..konkakt nam sie urywa..ehh ;( ale tak bedzie lepiej..po co mam mu nadzieje zrobic skoro i tak nic nie bedzie z tego..chyba ze mu juz przeszlo..choc watpie..czasami mi braqje tej 2 osoby..wiekszosc lasek z kl ma chlopakow a ja nie a sumie nigdy na to nie zwracalam specjanie uwagi..ale tez chce zeby mnie ktos przytulil.. ale jak patrze na to z 2 str to faceci to swinie wiem ze nie moge tak o wszystkich myslec..ale tak to juz jest..jeden zawodzi..drugi..trzeci walic to :p jak tam bylam juz w busie to se pomyslalam o tym jak bylam w Holandii :> chyba juz pisalam po powrocie ze tam panuje calkiem inny klimat..moze ja sie nie znam bo w sumie bylam tam tak jakby na wsi ale z tego co tez slyszalam nie jest tam tak jak w polsce i chcialabym tam mieszkac w przyszlosci..super tam jest..moze jak tam bylam nie bylo tak fajnie ale to tylko ze wzgledu na to ze bylam tam z rodzinka i bardzo tesknilam za ludkami stad :p o czym ja w ogole pisze ? ale glupol ze mnie pisze cos a potem sie zastanawiam co ja robie hehe :p w sumie taka jest prawda..to tez jedno z moich marzen ehh kiedys sie spelnia..wierze w to ! tak musi byc :p juz sobie powiedzialam ze jak nie pojade w wakacje do Holandii to chyba sie chlastne bo nie wyobrazam sobie tego.. ok koncze kofam zyc..Aniolki ktore czuwaja nade mna tez !! zeby nie bylo bo ostanio pisalam ze Anioly oszuqja i w ogole Anioly na Ziemi tak..ale te z nieba od Boga nie hihi
Komentuj(1)


Link :: 04.03.2005 :: 16:26
Szczesliwa !!! bardzo szczesliwa !! nie wiem nawet czemu hehe tak jakos..dzis piatek !! obieca³am sobie ze pojde do Kosciola..zrobie to w niedziele..tak bardzo sie oddali³am od Boga ze szok :/ ehh hmm w szkole git w czwartek s6w na wolnej lekcji uzupelnilysmy troche nasz zeszycik :d kazda odbila sobie dlon ( ja kolorem fioletowym ) bo byl fajny :d i troche tam popisalysmy o sobie hehe a dzis mam takiego humora ze szok !!! heheh ))))))))))))))))))))))))))))) ludzie cieszcie sie zyciem...i wolnoscia !!! bo w tych czasch ciezko byc wolnym..i w zasadzie to nikt z nas do konca nie jest i nie bedzie wolny..yyy hihi :p nie wiem co sie ze mna dzieje duzyyyyy przyp³yw pozytywnej energiiii niebo.. hihihi nic dodac nic ujac mykam bo dzis ide do knajny z qmpelami z klasy a potem z miskami bede siedziec kofam zyc !! / z Kamilem ostatnio gada³am..szkoda slof ehh ale coz..wszystko co ma poczatek ma tez koniec..nie chce sie smucic..wiec nie mysle o tym..ciao :*
Komentuj(0)


Link :: 05.03.2005 :: 00:07
By³am sobie dzis z laskami z kl na pifq :d bylo git..potem poszlam do moich misiow a z nimi siedzieli ..hmm nie wiem nie pamietam ilu ich by³o w kazdym razie duzo wiec przyszlam tam bo byl tam qmpel Basi ktory chcia³ mnie poznac i spodoba³am sie jemu koledze :p fajny ten qmpel..tylko strasznie chudy..od razu mi powiedzia³ ze chce mnie poznac i ze mu sie podobam wiec pogadalam z nim troche :p ale to nie to..spoko by³ ale tylko jako kolega..jakos nie ciagnie mnie do niego..zeby np sie z nim umofic..i byl tam jeszcze 1 chlopak ktory tez ciagle ze mna gadac chcial pytali sie czy mam chlopaka to im odp ze nie i haslo ( standard ) " po co mi kula u nogi " a on w ogole mnie nie zna..widzia³ mnie godz i troche gadalismy i mi gada " chcia³bym byc ta kula " nie lubie takiego czegos jakby jeszcze sie smial a calkiem powaznie to gadal od razu do rzeczy przechodzi ale to na mnie nie dzia³a to by bylo na tyle z dzisiejszego dnia chcialam jechac na dyske ale znowu lipa ;( bo qmpela ma wolna chate i zaprosila nas nie bardzo chce tam isc..ale coz.. ogolnie jest ok :* ide nynusiac bo strasznie zmeczona jestem teraz mi przyszlo na mysl..czemu tak jest ze serce nie sluga..ze kochamy tych ktorzy maja nas gdzies..ehh..nie mam pytan..
Komentuj(7)


Link :: 06.03.2005 :: 11:38
Posz³ysmy do Olki oglada³ysmy " nigdy w zyciu " i tak sobie myslalam..fajnie by bylo miec taki domek i kochajaca osobe obok..marzenia ktore sa do spelnienia chciec znaczy moc..wiec jesli ktos bardzo chce..wszystko sie moze zdarzyc tak mi sie wydaje hehe :p urzadzilysmy sobie wieczor przy winie hehe zeby nie bylo dobrym winie :d mialam juz nie pic ale to tylko dla humorq gdzies kolo 24 poszlysmy do domq bylo fajnie duzo smiechu milo spedzilam czas a co bylo wczesniej to wole nie gadac.. juz bylo tak fajnie..gadalam z Kamilkiem i bylo juz ok tak sie cieszylam..cos mi mowilo ze sie poklocimy znowu ale nie myslalam ze tak szybko poszlo o to ze..Kamil ma konto na epulsie..i dal tam nasza fotke..napisa³ ze niby jestem jego byla ze fajnie bylo ale sie skonczylo i mi dzieqje.. nie wiedzialam o tym bo mi nic nie powiedzial..ja mu nie przesy³a³am fotek bo jakos nie chia³..i wqrzylam sie na niego ze mi o tym nie powiedzia³..potem sie dowiedzialam ze moja kochana siostra mu je przeslala..juz mialam ³zy w oczach i nie wiedzialam co mam robic miesiac temu poklocilam sie o to z Basia a teraz wlasna siostra moze to nic takiego ale mogla mi chociaz o tym powiedziec..rozumie ze on je chcia³ bo bylismy tam razem..fess sie na nich wqrzylam i od razu mu smska na co odpisal " ja jebne " tacy sa faceci :/ powiedzial ze je usunie i tak tez zrobil..nie przeszkadzalo by mi to gdyby sie mnie zapytal o zdanie..a wczesnie jak gadalismy to mu powiedzialam ze chcialabym sie z nim spotkac bo tak gadalismy ze jak bedzie koniec to i tak sie bedziemy spotykac na co on mi odp ze chetnie sie ze mna spotka ale jak mu minie..poczekam se rok bo on sie tak szybko nie odkochuje..to akurat rozumie..z 1 strony chce sie z nim spotkac..tak dawno go nie widzia³am :/ ale nie chce tez zeby sobie nadzieje zrobil..powiedzial ze wiele rzeczy zrozumial..np to ze juz nigdy nie bedziemy razem..po dzien dzisiejszy to jestem tego samego zdania i szczerze mowiac watpie zeby sie to zmienilo :p Monia powiedziala ze sie zmienil..i ze jest wredny..ehh bo tak jest..dla mnie tez..chociaz wczoraj bylo ok jak gadalismy a zaloze sie ze teraz znowu bedzie niemily :/ w sumie troche tego nie rozumie..ma napewno do mnie zal ale..ehh Micha³ tez mnie skrzywdzil ale zalezalo mi na nim i jakos nie umialam do niego byc wredna..tzn czasami bylam ale rzadko..slepa milosc :/ ehh troche sie rozpisa³am no coz mykam bo nie chce o tym myslec..po co ? nie widze sensu..nie chce sie dolowac z powodu chlopakow zycie jest piekne !!! tak na marginesie to czasami sie dziwie co ja pisze..zycie jest piekne..nie wiem nawet czy ja w to wierze..ehh chyba tak..musze..bo jakos trzeba dac sobie rade..
Komentuj(0)


Link :: 06.03.2005 :: 12:37
Ehhh..sta³o sie na szczescie tylko kilka ³ez..ale plaka³am..czuje teraz do niego nienawisc dlatego ze przez niego placze..kofam go tez.. ;( czemu ja taka glupia jestem ? jestem taka zla na siebie ! ;( nie wiem juz co mam robic..wlasnie klikalam z Kamilem..wczoraj mu non stop sygnaly puszczalam a on nic to mu smska napisalam ze dzieqje ze odpuszcza a on na to " hmm..." a teraz mu napisalam " chyba nie masz ochoty ze mna gadac , 3m sie : " a on " pa " mam ogromna ochote plakac..wiem ze nie powinnam ale ulzy mi..juz nie placze i jest ok..napisa³ mi teraz ze sie obudzil i sie pytal a czym chcialam pogadac..nie odp i napisa³ ze idzie wqrzyl mnie..ja sie zawsze staram jak idiotka a on to olewa :/ i ja potem placze przez niego :/ ide gdzies bo nie chce sie jeszcze bardziej wqrzac..wiem ze mi przejdzie..i bedzie ok..musi byc.. ehh smutno mi ;( znowu cos ze mna nie tak..musze sie wziasc za siebie..nie moge sie smucic bo potem z dolka nie bede umia³a wyjsc..
Komentuj(2)


Link :: 07.03.2005 :: 00:55
Nie wiem czemu to w zasadzie takie dziwne..zamiast sie zwierzyc Basi to wole tu pisac..znowu mi sie p³akac chce :( Micha³ i ta jego Karolinka sa chyba bardzo szczesliwi..ehh :( bylam na jej epulsie i on sobie tez za³ozyl..sliczna laska..troche mloda ale coz..jak sie czlowiek zakocha to wiek nie ma znaczenia..dzis taki dziwny dzien..takie hustawki..raz smutna znowu wesola i tak w kolko..teraz nie bede mogla zasnac..bede myslec o Michale..ehh ;( wspomnienia powracaja :( to nie fair !!! ;( czemu ja mam takiego pecha ? ;( chce niemyslec o nim i o tym wszystkim co bylo ale nie potrafie ;( jak sobie pomysle jeszcze o Kamilu to juz w ogole ;( dolek na maxa :( w tej chwili mysle tylko o tym ¿e za jakis czas wakacje..ze wyjade stad dalekooo !!! tylko ta nadzieja zyje..ehh :( to smutne ze nie mam osoby ktora bym kochala a ona mnie..sama juz nie wim czego chce..tzn chce milosci ale z wzajemnoscia..nie chce juz cierpiec..i sie smucic..wszystko bylook..cieszylam sie z zycia i w ogole..siedze i placze..za nim ? nie wiem..chyba tak..dlaczego ? ehh nie chce nawet o tym myslec..myslalam ze mi przeszlo..bylam tego pewna..a teraz..co ja gadam..tak nie moze byc..on mi sie tylko podoba i nic wiecej..jak bede miala z tego powodu humor zwalony przez caly tydzien to go chyba zabije :/ ehh :( nie mam juz sil ;( ide sie polozyc..poplacze troche i zasna mam nadzieje :( bede jak mi minie..chyba..


Komentuj(0)


Link :: 07.03.2005 :: 01:07
Troche mi lepiej..a wszystko to dzieki Jeanine !! dzieki :*** nie zapomne o tobie..mimo ze cie nie znam to w penien sposob jestes mi bliska..ciesze sie ze za³ozy³am tego bloga..ze nie zostaje z tym smutkiem sama..czasami czlowiek musi troche poplakac no nie ? :p zeby potem mogl sie cieszyc nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo uspokoilam sie wiec ide teraz spac wiem ze jesli to wszystko przemysle napewno bedzie takj ak dawniej..nie bede tez szukac milosci na sile..sama przyjdzie w odpowiednim czasie..wiem ze kiedys bede szczesliwa..:p qrcze nie wiem jak ja wstane jutro do szkoly za tydzien mam rekolekcje nie jest tak zle..15 min bylo yy wole nie gadac jakos dam rade..jak zawsze najwazniejsze zeby sie nie poddawac..
Komentuj(0)


Link :: 07.03.2005 :: 22:03
Dzis w szkole nie bylo zle tylko tyle ze z klasa jest coraz gorzej..laski chca sie klupac do czego to doszlo :/ ehh szkoda slof rozumie jakby bylo o co i nie laski tylko plec przeciwna :[ no coz jutro dzien kobiet..a mnie nic nie cieszy..po szkole pojechalam do domq a potem pojechalam na Piekary..sama tam bylam potem przyszla Pati z Kamilkiem( bobasek ktory ma 3 miechy ) i gdy tak patrzylam sie na niego wszystkie smutki odeszly..pomyslalam sobie ze chcialambym miec dziecko..ale wiem ze to ogromna odpowiedzialnosc..on jest taki sliczny.. jechalam sobie autobusem..i czulam taka pustke..zazwyczaj jak jade to sie smieje sama do siebie przynajmniej sie usmiecham :p a dzis..fajnie miec dziecko..cala swoja milosc mu dac..|| Kamil mi zostawil wiadomosc ze mam sie nie smucic i sie nim nie porzejmowac..nie umialam ochoty z nim klikac..zauwazyl to i rozmowa skonczona :] ten chlopak ktory powiedzia³ ze chcialby byc moja qla u nogi nazywa sie Tomek bo nie wiem czy napisa³am jego imie..wczoraj z nim klikalam 3 godz spoko jest..a chce sie umowic na jutro..samna nie wiem..jejq ale ja mam pustke w glowie..tak jakbym serca nie miala qmpla sie mnie dzis zapytala czy chcialabym sie zakochac..odpowiedzialam ze tak..chcialabym..tzn..ehh nie wiem czy ja nie jestem juz dawno zakochana..w Michale..skoro czasami o nim mysle..ostatnio dosc czesto..najgorsze jest to ze on mnie skrzywdzil..nie zasluguje na mnie..ale gdyby przyszedl do mnie i powiedzial ze chce ze mna byc nie zawachalabym sie.. wiem ze tak sie nigdy nie stanie..ale mimo to gdzies tam mam taka malutyka nadzieje..ze z Karolina kiedys bedzie koniec i ze moze mnie pokocha..wiem ze jestem nawiwna..ehh co ja moge za to ok nie moge sie juz smucic..za duzo juz tego powoli wracam do formy jakos to bedzie !
Komentuj(4)


Link :: 08.03.2005 :: 00:53
Bylo tak fajnie..wrocil mi humorek..i bylo wszystko ok..z Kmailem nawet jakos szlo..az tu nagle..nie mam slow zeby to opisac..zaczne od tego ze zrozumialam cos..pisalam o tym ze czlowiek zawodzi..wlasnie uslyszalam to od osoby na ktorej mi bardzo zalezalo..te slowa zburzyly mi caly swiat..szczerze mowiac to nie wiemjak jak ja siez tego pozbieram..;( chybabede siedziala tak cala noc i plakala..bo jakos nie wierze w to ze przyjdzie mi cos sensownego do glowy..wszysto co bylo kiedys dla mnie wazne przestalo dla mnie ostniec..ja sama nie czuje ze zyje..nie chce nawet zyc ;( tyle razy pocieszalam wszystkich ze bedzie dobrze..tyle razy pocieszlam bliskich w ich trudnych chwilach ale kiedy ja placze nikogo obok nie ma..totalna za³amka..ja nie wiem jak ja bede z tym zyla..nie jestem w stanie nawet o tym napisac..za duzo tego..wszystko runelo..wszystko !!;( czuje sie jak te dziecko..sama i opuszczona..jak palet..kwiat na pustyni..nie mam juz sil..;(



Komentuj(3)


Link :: 09.03.2005 :: 20:05
" Zmieni³ mnie czas..zmieni³y mnie ³zy.." moge tak powiedziec bo tak jest..wiele zrozumialam przez te ostatnie dolki..plaka³am..tak ze az sie ca³a trzes³am :/ mega dolek..my¶lalam wtedy ze jestem sama..niekochana..ze wszystkich ranie ( chodzi szczegolnie o Kamila ) i ze ogolnie jestem do du** na szczescie sie myli³am :p kiedy we wtorek przyszlam do szkoly wszyscy od razu poznali ze cos ze mna nie tak..nie usmiechalam sie jak dawniej..cos we mnie wygaslo..ta rodosc..ocziwiscie mnie pocieszali..nie pomagalo..duzo o tym wszystkim myslalam..nie jestem opuszczona bo wszyscy sa ze mna..a to ze akurat ich nie bylo to tylko moja wina bo plakalam wtedy kiedy wszyscy juz spali..tak mi latwiej..w kacie po cichu gdy nikt nie widzi :P czemu mialam tego dolka ?? klikalam z Kamilem..powiedzial mi wiele przykrych slow..nie chce do tego wracac wiec nie bede zagladala do arch..bylo minelo mam nadzieje ze oboje bedziemy mieli mile wspomnienia :p zrozumialam cos..nie moge z nim gadac na sile..bo fajnie mi sie znim gada i znamy sie 2 lata..co bylo sie skonczylo ~ nic nie trwa wiecznie ! byl super przyjacielem i nie tylko..:) nie chce jednego dnia cieszyc sie ze jest ok i ze fajnie sie dogadujemy a drugiego smucic sie i plakac bo sie poklocilismy..juz mam tego dosc..juz nigdy nie bedzie tak jak kiedys wiec po co sie meczyc ? przez to zapomni o mnie..tak bedzie lepiej :P lubie go i zalezy mi na tym zeby byl szczesliwy a jesli dalej tak bedziemy gadac i sie klocic to nigdy nie zaznamy szczescia...bylabym z kims i poklocilabym sie z Kamilem..wiem ze by mi bylo sutno..jak " bylam " z Micha³em to tez tak bylo :| a ja chce sie cieszyc zyciem ! bo jutro mnie moze nie byc..nie chce byc smutasem , o czym bede opowiadala wnukom ? o tym ze bylam kiedys szczesliwa a nie o tym ze calee noce i dnie sie smucilam :P nie moge sie smucic :P kiedys znajde tego ktory mnie pokocha a ja jego i bede szczesliwa ! :) Kamil tez napewno znajdzie :) mimo ze tyle przez niego plakalam to kofusiaj go :) bo kiedys..jak jeszcze bylismy przyaciolmi :P zawsze poprawial mi humorka i jestem mu za to wdzieczna :) to ciekawe..bo Micha³a kochalam to wiem a teraz chyba mi sie tylko podoba :P czasami o nim mysle ale nie dziennie wiec to dobry znak :D kochalam go..zranil mnie ale mimo to nie plakalam przez niego..tzn rzadko :P a przez Kamila..wole nie gadac :P on tez napewno z mojego powodu byl wiele razy smutny :/ ludzie cieszcie sie zyciem !! :) szkoda czasu na smutki :P wrocila mi chec do zycia i to jest wazne ! teraz bede walczyc z podwojona sila :P z przeciwnosciami :P hehe :) ciesze sie ze znow wrocilam :P nie chce sie smucic :P bo nie jestem wtedy soba :/ lubie sie smiac :P usmiechajcie sie bo to daje radosc innym :P wiec usmiechajmy sie aby oni takze dawali nam radosc ! swiat bedzie pieknyyy :D :))) kocham was !!! dzieki wszystkim tym ktorzy komentuja notki :P to bardzo mi pomaga :P :) a takze tym ktorzy czytaja tego bloga a nie komentuja :P krotka ta notkla :/ a to dlatego ze nie mam weny :/ jak przuszlam ze szkoly to napisalam duzo wiecej ale net mi padl ;( i niestety musialam napisac jeszcze raz :/ a to juz nie to samo :P ale cio tam :P 3m sie kochani !! jeszcze raz dzieki :* tak na marginesie mysle ze jak bede plakac to beda to ³zy szczê¶cia :) :P
Komentuj(1)


Link :: 10.03.2005 :: 00:32
Marzenia powracaj± jak sny natarczywe,
lecz to nie telenowela,
nie skoñczy³o sie szczesliwie.
Tkliwe sceny i zazdrosæ,
wci±¿ zachodzê w g³owe,
jak mog³o doj¶æ do tego,
¿e straci³am sw± drug± po³owe .
ROZKOCHA£ES I RZUCI£ES..
czelcz nikt sie o tym nie dowie .
Choæ wypalam siê w srodku ,
nie dam tego znaæ po sobie.
Cicho sp³ywa ³za
po zaci¶nietych d³oniach,
zamknê oczy i utone
w oceanu s³onych toniach.
Choæ odszed³e¶,a z Tob± marzenia,
nie zatrê w sobie przesz³o¶ci,
bo niczego nie chcê zmieniac.
I tak bedê Ciê kochaæ
do ostatniego tchnienia..

Ten tekscik napisa³a taka laska..w sumie jej nie znam ale podoba mi sie :P nie zebym byla smutna :) jest ok !!! :) Kamil ma smutny opis..ale juz mnie to nie wzrusza..szkoda :P wolalabym zeby mial pozytywny..ale coz :P mam jeszcze jeden tez fajny.. :p


Wiem,pryzmat na przyszlo¶æ masz nieco mglisty,
spojrz wiêc na swe zycie z perspektywy realisty.
Miej swoje marzenia , male i duze
moze sie spelnia, poczekaj d³uzej.
Ze cos sie nie uda zawsze jest ryzyko,
z³e my¶li zag³usz muzyka .
To zawsze pomoze , uwierz ze nie bedzie juz gorzej .
Ukryj swoje wady , pokaz zalety,
a moze jako pierwszy dobiegniesz do mety .
I ¿aden kretyn nie zabierze Ci medalu.
Nie chowaj w sercu z³o¶ci ani ¿alu .

Gdy Ciebie brak
czuje sie jak bez skrzydek ptak
jak potrawa która traci smak.
Gdy Ciebie nie ma
jestem jak bez aktora scena - pusta...
a chwila w nieskonczonosc sie zmienia
Da³e¶ mi wiarê
¿e wszystko czego chce moge miec
wystarczy tylko chciec.
Przy sobie mieæ taka osobe jak Ty
to szczê¶cie , to fart
gdy wokó³ tyle krzywdy i z³a...


Podoba mi sie takie cos..plynie z serca i kazdy to rozumie..nic dodac nic ujac :P :) Oceniam to na 7 :P hehe :P


Komentuj(0)


Link :: 11.03.2005 :: 15:42
Mam ogromny dylemat..odezwal sie do mnie Micha³ :/ qrwa :[ czemu takjest ? powiedzialam sobie..daje se z nim spokoj i znowu sie odezwa³ :/ ehh gadalismy dlugo..zeszlo na ten temat ze mam mile wspomnienia zwiazane ze mna powiedzialam ze mi tego troche brakuje to on zaproponowal spotkanie..ide..to juz postanowione..tzn w sumie nie bo mielismy sie dzis spotkac..on ma dziewczyne..ehh wiec gadalam z Basia..powiedziala ze nie moge takiej sznasy zmarnowac..on znowu bedzie chcial sexu :/ a jak zrobi tak jak ostatnio..pobawimy sie i nie bedzie sie odywac tego sie boje..chce sie z nim spotkac..bo..postaniowilam ostatni raz spróbowac..postaram sie go zbajerowac jak to mowia jak mi sie nie uda to trudno to wtedy juz nie bede chciala o nim slyszec..postaram sie go z calych sil oczarowac..skoro zaproponowal spotkanie to moze juz mu tak nie zalezy na Karolinie..nie ma do niej opisow juz dluzszy czas a na epulsie ma tylko napisane "zona" ale nic w tym stylu ze ja kocha..straszny dylemat..ehh nie chce zeby bylo tak ze chce mnie wykorzystac :/ wiec bede sie musiala bardzo starac :/ to nie fair..w stosunku do tej laski..i w ogole;/ nie wiem co robic..to jedyna szansa zeby sie z nim zobaczyc..ehh jestem tak zaslepiona..ja wiem ze on chce tylko 1..i mam nawet an to ochote..tylko z nim bo nie wyobrazam sobie tego z kims innym..byl 1 jak narazie i ostatni..chodzi o ta swere sex..tzn nie sexu ale zabawy bo inni to tylko calowanie a z nim cos wiecej :/ ja nie mam pojecia Basia powiedziala ze musze zrobic tak ze jeszcze sie bedzie chcial spotkac ze mna..wtedy bedzie latwo niby odbik go..ja sama nie wiem co mam robic..jedna strona mowi mi ze mam go olac a druga.. qrcze ja chyba dalej cos do neigo czuej nie chce byc na jego kazde zawolanie:/ ale w sumie ja sie tez przyznalam ze mi tego brakuje , bo tak jest i tez chce sie znim spotkac..nie wiem co mam robic..jesli ktos przeczytam ta notke bo bardzo prosze o skomentowanie !! nawet jesli pojda hasla w stylu ku** potzrebuje tego bo mam jeszcze czas na przemyslenie !!! z gory thx pomozcie mi..ehh naprawde jestem zagubiona
Komentuj(4)


Link :: 12.03.2005 :: 00:03
Dzis bylam w knajpie z miskami i :p dostalam roze od Tomka powiedzial ze chcial sie spotkac w dzie kobiet i mi mowil o rozy ale ja nie mialam czasu wiec dzis mi dal fess szok mily gest z jego strony ale powiedzialam mu ze nic ztego nie bedzie..jakos nie umie sie znim dogadac..nie w moim typie ide spac..ehh nie mam pojecia co mam robic :/ mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i niczego nie bede zalowac jakos nie mam humorka..nakazy..zakazy ~ bariery wci±¿ rosn±ce nie wiem jak bedzie z Basia..czasami czuje ze to juz nie jest to..zawsze mnie sluchala..ja ja i bylo ok a teraz..znowu mnie tak jakby olewa..nie zwraca uwagi na moje spawy..wlasnie teraz gdy bardzo ja potrzebuje..tzn wczoraj byla za mna i bardzo mi pomogla..dzis miala kiepski dzien to pewnie dlatego..jest tylko czlowiekiem..nie moge od niej tyle wymagac..z Kamilem bez zmian..jakos tego nie widze..nie gadamy i jest dobrze ide spac..nie chce sie meczyc napisze jsli bedzie czos nowego..dalej czekam na notki..bardzo wazne sa dla mnie i bardzo je cenie..dzieki :*
Komentuj(10)


Link :: 13.03.2005 :: 12:10
Sta³o sie..spotkalam sie z nim posluchalam serce i w sumie nie za³uje :P :) pitnal mi bus :P normalka :p wyslalam mu smska ze jak cos to przyjade za 20 min , zadzwonil do mnie i powiedzial ze mam przyjechac :P wiec przyjechalam..pobawilismy sie jak zawsze..tzn troche wiecej..stwierdzilam ze zaden chlopak oprocz niego mnie nie dotknie.bardzo chcia³ to zrobic..ja tez chcia³am ale powiedzialm mu ze mam swoje zasady..chcialam i w sumie bylo blisko ale nie moglam..moje miski sa dziewicami..ja jestem najmlodsza z nich..gdyby sie dowiedziala moja siostra..ehh Basi wszystko powiedzialam bo ona mnie rozumie tez miala takie stycznosci z tym co ja..a moja siostra wogole..nie zrobilam tego tez dlatego ze to nie moj chloapak..gdyby byl moim chlopakiem zgodzilabym sie na to bez problemu..bo kochalabym go..ja nie wiem czemu ja tak do niego..moze mi sie tylko wydaje ze go kocham..a moze tak jest :/ jest tyle pytan na ktore nie ma odpowiedzi :/ moze tak mi sie wydaje bo byl moim 1..i jedynym jesli chodzi o te sprawy..i nie chce nikogo innego..obiecalam sobie ze bede pisac szczerze na tym blogu..wiec bylo tak..bawilismy sie..chcia³ zebym mu loda zrobila..bo on jakby to powiedziec bardzo to lubi..ale nie chcialam..bardzo mnie prosil ale tego nie zrobilam..powiedzial ze nikt sie nie dowie..ufam mu ale..nie umialam..jakos mnie do tego nie ciagnie..wiec chcial to zrobic..powiedzialam ze nie....powiedzial ze i tak nie jestem dziewica..w sumie gdy uslyszalam te slowa nic to nie zmienilo..moze nie jestem dziewica ale tego nie zrobilam..bo wsadzil mi tylko palce :P gleboko..musze isc do ginekologa bo nie jestem pewna :/ nawet jesli to i tak czuje sie dziewica bo tego nie zrobilam..w sumie..chcialam z nim wiecej pogadac ale mielismy godzine tylko :/ zapytalam sie go jakby zareagowala Karolina(jego lala)gdyby sie o tym dowiedzial..powiedzial ze zerwala by , wiec sie go zapytalam czy warto , doda³am ze napewno nie wiec czemu to chce zrobic.. powiedzial ze juz za pozno..w sumie glupio sie tez czulam..nie znam jej ale hh przyczynilam sie do tej zdrady..ale jesli mial ochote to i tak by ja zdradzil..czy ze mna czy inna laska , swinia :[ kiedys gadalismy i powiedzial ze mnie by bigdy nie zdradzil bo jestem ok ..Karolinke kocha i co ? " Kawa³ek bia³ego chcia³a - oto wszystko czego pragn± mê¿czy¼ni..." taka jest prawda..choc nie wszyscy bo sa tez tacy ktorym nie zalezy tylko na sexie..malo ich jest ale mysle ze znajda sie :P nie wiem czo czuje..czu³am sie taka pusta..gdy jechalam do domq..jak nigdy :P i taka lekka jak motylek :)w 99% nie jestem dziewica..ale nie bede rozpaczac..bo czuje sie nia :P i ciesze sie ..ze sie z nim spotkalam..nie wiem jak to dalej bedzie..mam w sumie wszystko gdzies..jestem teraz szczesliwa i to sie liczy..nie chce myslec co bedzie za jakis czas..co bylo..wazne jest teraz..!!! :) a ja kocham zyc !! :)
Komentuj(0)


Link :: 13.03.2005 :: 12:53
Wlasnie sie Micha³ odezwal i jestem szczesliwa !! powiedzial ze ma nadzieje ze kiedys to zrobimy..na co mu odpowiedzialam ze chce zeby byl moim pierwszym i ze jak bede pewna w 100 % to mu powiem i mam nadzieje ze mi nie odmowi powiedzial ze jak bede kiedys chciala to mam sie odezwac to glupie no nie ? takie smieszne zachowanie troche mnie to meczy ze ma ta laske ale coz wogole to juz sama nie wiem co tym myslec nie mam dola..nie jestem smutna..kocham zyc i ciesze sie ze mam to co mam i jestem tym kim jestem..bo moglo byc gorzej
Komentuj(10)


Link :: 28.03.2005 :: 09:44
Nareszcie !!! nareszcie sie zalogowalam mam nadzieje ez juz nie bede miala takiego problemu..duzo by pisac a szczerze mowiac gdybym chciala to wszystko nadrobic to chyba nie starczylo by mi dnia troche sie dzialo ale nic fess waznego wiec zostawie to dla siebie jestem szzczesliwa i to sie liczy bez chlopaka sama..bez zmartwien z Kamilem nie gadam i jestem z tego powodu zadowolona dzis smingus dyngus a ja dalej sucha :p hihi kocham zyc !!! mam nadzieje ze ty tez jestescie szczesliwi wesolych swiat po swietach hehe ehh nie ma co ide spac hihi w kosciolq juz bylam w ogole to sie nawrocilam chjodze ko kosciola..jestem troche inna slucham mamusi hihi i jest ok ! a w pazdzierniq jade do Hiszpanii juz sie nie moge doczekac mykam :****
Komentuj(2)


Link :: 28.03.2005 :: 09:48
Zapomnialam napisaæ o 1 waznej sprawie..Michal zdradzil Karoline ze mna..fakt bylo to nie fair z mojej strony..ale dzieki temu calkowicie mi przeszlo ! moge powiedziec ze wiem ze na bank juz nic do niego nie czuje uwazam ze jest fajny ale tylko tyle..bo skoro zdradzil Karoline ktora tak niby kocha to mnie by prawdopodobnie tez zdradzil..wiec u mnie mial za ta zdrade ogromnego minusa ale juz mnie to wali..jestem szczesliwa bo jestem wolna.. wolna..tzn moje serce jest puste..nie tak calkiem ale jesli chodzi o plec przeciwna podoba mi sie taki 1 chlopak..nie wiem moze go blizej poznam..bardzo bym chciala bo naprawde to moj typ..yy ok ide 3m cie sie !! pozdro :***
Komentuj(6)


 

[Ksiêga go¶ci]

 

2024
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2023
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2022
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2021
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2020
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2019
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2018
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2017
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2016
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2015
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2014
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2013
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2012
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2011
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2010
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2009
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2008
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2007
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2006
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2005
grudzieñ
listopad
pa¼dziernik
wrzesieñ
sierpieñ
lipiec
czerwiec
maj
kwiecieñ
marzec
luty
styczeñ
2004
grudzieñ

 

warto zobaczyc
fajny blogus

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiêtnik