motylek - komentarze


Wlasnie sie Michał odezwal i jestem szczesliwa !! powiedzial ze ma nadzieje ze kiedys to zrobimy..na co mu odpowiedzialam ze chce zeby byl moim pierwszym i ze jak bede pewna w 100 % to mu powiem i mam nadzieje ze mi nie odmowi powiedzial ze jak bede kiedys chciala to mam sie odezwac to glupie no nie ? takie smieszne zachowanie troche mnie to meczy ze ma ta laske ale coz wogole to juz sama nie wiem co tym myslec nie mam dola..nie jestem smutna..kocham zyc i ciesze sie ze mam to co mam i jestem tym kim jestem..bo moglo byc gorzej

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.06.2005 :: 17:03 :: dial-1693.bielsko.dialog.net.pl

motylek jest fajny i yaki smieszny

09.06.2005 :: 17:02 :: dial-1693.bielsko.dialog.net.pl

zx sxdddddcqewrwerfeqwcxfrcxdqwecxd
09.06.2005 :: 17:01 :: dial-1693.bielsko.dialog.net.pl

mamma


27.03.2005 :: 00:04 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Zycze wszystkim wesolych swiat :) abyscie spedzili je w gronie kochanych osob i aby byl to bardzo radosnie spedzony czas : :*:*
Ps pisze tu zyczenia dlatego ze dalej sie nie umie zalogowac :> no coz :P mam nadzieje ze kiedys mi sie to uda ! :p pozdrawiam wszystkich :) u mnie wszystko ok i nadal jestem szczesliwa !! mam nadzieje ze wy takze :) 3m cie sie ;) :*:*:*
26.03.2005 :: 16:09 :: bss185.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Cieszę się bardzo,że jesteś szczęśliwa!!Co z tym logowaniem??Szczerze,to ja nawet nie mam pomysłu co może być:/ Ehhh...szkoda:( Mam nadzieję,że w końcu się uda!!

Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim udanego lania w mokrym dniu suchego ubrania.

Buziaki i uściski:***WESOŁCH ŚWIĄT!!!:)
24.03.2005 :: 12:45 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Wiem o tym :) ale teraz to inna sytuacja..duzo czasu minelo a ja wciaz nie moge sie zalogowac dlatego nei am notek :( jestem szczesliwa jak nigdy :) non stop super humor :P o Michale zapomnialam na dobre !!! i z tego jestem dumna :) nie chcialabym miec takiego chlopaka ktory by mnie zdradzil a on taki jest wiec niech sie wypcha :P hehe :P wiecej anpisze jesli sie zaloguje :) pozdrawiam wszystkich !!! buziaki :*:*:*:*
21.03.2005 :: 21:15 :: chello083144088176.chello.pl

szczesciara

Ja tam uważam, że jak koleś ma laskę to powinnas dac sobie spokój. Tacy często lubią wykorzystywać, ale nie pouczam Cię broń Boże!! Tylko tak mi się po prostu wydaje! Dawno nie było mnie u Ciebie! Miło tu zajrzec:)
20.03.2005 :: 10:04 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Ciesszy mnie to :) tak trzymaj ! ja ostatnio tez sie nie smuce bo jakos nie mam powodu i ciesze sie z wszystkiego :) a notek nie ma bo nie umie sie zalogowac :| ;/ od dluzeszgo czasu probuje ale nic :/ hasla mi nikt nie zmienil a mimo to nie umie :[ ale coz :P bywa :P kiedys sie zaloguje i to nadrobie ;) pozdrawiam i caluje :*** :)
19.03.2005 :: 12:54 :: btb8.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Ja jestem teraz przestrasznie szczęśliwa i dlatego mój blog świeci pustkami;)
19.03.2005 :: 12:54 :: btb8.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Oj,dawno mnie nie było:)Ale bardzo się cieszę,że jesteś szczęśliwa!!Mam nadzieję,że fakt,że ostatnia notka jest aż z 13.03. świadczy tylko o tym,że nie masz czasu,bo jakiś chłopak go zabrał;)I ,że jesteś strasznie albo i przestrasznie szczęśliwa!!Buziaki i uściski:***
Talk.pl :: Wróć