motylek - komentarze


Byłam sobie dzis z laskami z kl na pifq :d bylo git..potem poszlam do moich misiow a z nimi siedzieli ..hmm nie wiem nie pamietam ilu ich było w kazdym razie duzo wiec przyszlam tam bo byl tam qmpel Basi ktory chciał mnie poznac i spodobałam sie jemu koledze :p fajny ten qmpel..tylko strasznie chudy..od razu mi powiedział ze chce mnie poznac i ze mu sie podobam wiec pogadalam z nim troche :p ale to nie to..spoko był ale tylko jako kolega..jakos nie ciagnie mnie do niego..zeby np sie z nim umofic..i byl tam jeszcze 1 chlopak ktory tez ciagle ze mna gadac chcial pytali sie czy mam chlopaka to im odp ze nie i haslo ( standard ) " po co mi kula u nogi " a on w ogole mnie nie zna..widział mnie godz i troche gadalismy i mi gada " chciałbym byc ta kula " nie lubie takiego czegos jakby jeszcze sie smial a calkiem powaznie to gadal od razu do rzeczy przechodzi ale to na mnie nie działa to by bylo na tyle z dzisiejszego dnia chcialam jechac na dyske ale znowu lipa ;( bo qmpela ma wolna chate i zaprosila nas nie bardzo chce tam isc..ale coz.. ogolnie jest ok :* ide nynusiac bo strasznie zmeczona jestem teraz mi przyszlo na mysl..czemu tak jest ze serce nie sluga..ze kochamy tych ktorzy maja nas gdzies..ehh..nie mam pytan..

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.03.2005 :: 23:57 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam do konkursu na najładniejszego bloga
mój adres diablica
papa
07.03.2005 :: 23:57 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam do konkursu na najładniejszego bloga
mój adres diablica
papa
07.03.2005 :: 23:57 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam do konkursu na najładniejszego bloga
mój adres diablica
papa
07.03.2005 :: 23:57 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam do konkursu na najładniejszego bloga
mój adres diablica
papa
06.03.2005 :: 11:09 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Hehe ja mam podobnie :) jak pije to non stop siusiam :P chyba masz racje...trzeba walczyc i sie nie poddawac..pozniej mozna miec do siebie zal ze sie nie zrobilo nic w tym kierunq..ja bym walczyla dalej..ale jest inna laska z ktora jest szczesliwy wiec nie bede im mieszac..moze jeszcze kiedys..:p tak poza tym to ciesze sie ze sie pojawiłas :) pozdrawiam :*
05.03.2005 :: 22:57 :: btd225.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Ja też byłam na pifku i trochę mi to pifko uderzyło:)W zasadzie to ja nie bardzo lubię pić,potem cały czas chce mi się siusiu;)No ale jak już trochę wypiję to przestaję nie lubić:)A co do tej złotej myśli to yyyy chyba Biedronka ma rację:tak bywa.To cholernie bolesne uświadomić sobie,że ktoś depcze Twoje serce,ale trzeba brać pod uwagę,że tak się zdarza:(Ale wiesz co?? Tak szczerze to uważam,że jednak trzeba walczyć i próbować,jeśli wiesz,że to TEN!Ja raz tak zrobiłam:koleś,który mi się podobał przez 3 lata w ogóle nie chciał mi dac szansy,a wiedział co do niego czuję.W końcu się skusił,po trzech latach!!Hihihi,nic z tego co prawda nie wyszło,ale nie żałuję,bo to jednak nie był ten:D Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko!!:):*
05.03.2005 :: 01:28 :: chb27.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Czasem tak bywa...Pozdrawiam.
Talk.pl :: Wróć