motylek - komentarze


Dzis w szkole nie bylo zle tylko tyle ze z klasa jest coraz gorzej..laski chca sie klupac do czego to doszlo :/ ehh szkoda slof rozumie jakby bylo o co i nie laski tylko plec przeciwna :[ no coz jutro dzien kobiet..a mnie nic nie cieszy..po szkole pojechalam do domq a potem pojechalam na Piekary..sama tam bylam potem przyszla Pati z Kamilkiem( bobasek ktory ma 3 miechy ) i gdy tak patrzylam sie na niego wszystkie smutki odeszly..pomyslalam sobie ze chcialambym miec dziecko..ale wiem ze to ogromna odpowiedzialnosc..on jest taki sliczny.. jechalam sobie autobusem..i czulam taka pustke..zazwyczaj jak jade to sie smieje sama do siebie przynajmniej sie usmiecham :p a dzis..fajnie miec dziecko..cala swoja milosc mu dac..|| Kamil mi zostawil wiadomosc ze mam sie nie smucic i sie nim nie porzejmowac..nie umialam ochoty z nim klikac..zauwazyl to i rozmowa skonczona :] ten chlopak ktory powiedział ze chcialby byc moja qla u nogi nazywa sie Tomek bo nie wiem czy napisałam jego imie..wczoraj z nim klikalam 3 godz spoko jest..a chce sie umowic na jutro..samna nie wiem..jejq ale ja mam pustke w glowie..tak jakbym serca nie miala qmpla sie mnie dzis zapytala czy chcialabym sie zakochac..odpowiedzialam ze tak..chcialabym..tzn..ehh nie wiem czy ja nie jestem juz dawno zakochana..w Michale..skoro czasami o nim mysle..ostatnio dosc czesto..najgorsze jest to ze on mnie skrzywdzil..nie zasluguje na mnie..ale gdyby przyszedl do mnie i powiedzial ze chce ze mna byc nie zawachalabym sie.. wiem ze tak sie nigdy nie stanie..ale mimo to gdzies tam mam taka malutyka nadzieje..ze z Karolina kiedys bedzie koniec i ze moze mnie pokocha..wiem ze jestem nawiwna..ehh co ja moge za to ok nie moge sie juz smucic..za duzo juz tego powoli wracam do formy jakos to bedzie !

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.03.2005 :: 14:25 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Jesteś niesamowita !! :) z Michałem..juz nic nie bedzie..wiem o tym..i pojde za Twoja rada..nie bede o nim myslec a jesli sie ktos zjawi kto choc troche zawroci mi w glowce to nie bede sie wahac zeby dac mu szanse...poza tym to osttanio juz mialam takiego dolka i wiele rzeczy zrozumialam..:P a przeszlo mi jestem jak nowo narodzona..teraz mam wiecej sil ! nie bede sie juz smucic..nie pozwole na to :p zawsze pomagasz mi w trudnych chwilach a Twoje rady sa dla mnie bardzo cenne :) dzieki ze jestes :***
08.03.2005 :: 00:07 :: bsn124.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

DZIĘKUJĘ!!!!!:******
08.03.2005 :: 00:06 :: bsn124.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Ps.I jeszcze jedno:to nie Ty masz mi za co dziękować Motylku!!To ja powinnam podziękować Tobie,z resztą już dawno...Jak tylko pierwszy raz przeczytałam Twojego bloga,zaraziłaś mnie swoim optymizmem i nadzieją...To Ty pomogłaś mi,i to nie wiesz jak!!Ja teraz,można powiedzieć,spłacam dlug wdzięczności;)
08.03.2005 :: 00:04 :: bsn124.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

No!!I ostatnie zdania mi się podobają;) Wiem,że musi Ci być ciężko i pewnie dopóki nie spróbujesz drugi raz z Michałem to nigdy się nie dowiesz czy go kiedykolwiek naprawdę kochałaś...Czy nic się nie da zrobić?Ile czasu nie jesteście razem?I ile czasu w jego życiu jest inna?A może najlepiej by było żeby zjawił się ktoś inny,kto tak zawróci Ci w głowie,że zapomniesz w ogóle,że takie imię jak Michał istnieje!!Nie wiem,jak Ci pomóc...Ale chyba dawanie szansy innym facetom nie pomoże,skoro Tobie ten jeden i tak wciąż Ci wraca do główki.Paskudnie...Już Ci pisałam o tym facecie,co trzy lata za nim szalałam...z nim było podobnie.Tyle tylko,że ja mogłam się w końcu odizolować od niego...zapomniałam,a później znalazłam prawdziwą miłość.Nie wiem czy to będzie dobra rada i nie wiem czy nie da Ci to więcej cierpienia,ale jeśli Ty czujesz,że tylko on...że chcesz dać mu z siebie wszystko,to walcz!Spróbuj sprawić,że Twoje szczęście było też jego szczęściem.Ale jeśli wiesz,że nie masz na to siły,pewności i wytrwałości to szukaj nowego szczęścia...może jest nawet bliżej niż myślisz,tylko czeka na znak.Mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze i żadna z Twoich decyzji nie przyniesie bólu!Gorące buziaki i uściski:*** Ps.Mogłabym Ci powiedzieć daruj sobie facetów,ale wiem,że to nie pomoże,bo będziesz tęsknie patrzeć na przytulające się pary i wmawiać sobie,że Ty tego nie potrzebujesz(tego też próbowałam).Bezskutecznie,bo w końcu wybuchnie w Tobie wielki żal i poczujesz się naprawdę samotna.Mogłabym też powedzieć:baw się facetami jak zwykłą zabawką,ale wiem,że po pewnym czasie zacierają się granice...i w końcu człowiek nie wie,kto kim się bawi.I jeszcze może zrodzić się negatywna myśl o sobie,a u kobiet to częste.
Talk.pl :: Wróć