Link :: 01.04.2005 :: 00:41
Od kiedy zrozumialam ze Michał nie jest mnie wart i nigdy nie byl..jestem szczesliwa !! jestem wolna..czuje sie jak motylek hihi jestem bardzo z siebie dumna..bo nareszcie wiem ze to nie ten..spotkalam sie z nim i bylo spoko i nie zaluje bo to byla moja najlepsza decyzja ! bo wiem jaki jest..przejzalam na oczy i ciesze sie tez z tego ze na nowo sie w nim nie zaduzylam i nie jestem juz taka naiwna i glupia jak kiedys w sumie nie gadamy bo jakos tak bylo ze mnie nie bylo na gg ..tzn rzadko bylam a teraz nawet nie mam czasu na bloga jestem tak zabiegana ze szok ;/ caly dzionek mnie prawie nie ma..zadko robie poznym wieczorem i spie bardzo malo a rano wygladam strasznie..:p buu ale jestem szczesliwa gdy o nim mysle to nie jest mi w ogole smutno ! zycze mu szczescia nwet i mam nadzieje ze juz tej Karoliny nie zdradzi..gdydby wiedziala..ehhh nigdy bym jej tego nie powiedziala..bo to bylam ja..ja go sporowokowalam troche i dzieki temu jestem szczesliwa agdyby ona z nim zerwala i gdyby chcial byc ze mna..hmm szkoda czasu na takich chlopakow no nie ? przynajmniej ja tak uwazam...sprawy sercowe zwiazane z nim dlugo sie ciagnely ale sie skonczyly jednym slowem..to bylo cos hehe to jzu tylko wspomnienia w sumie mile i tak zostanie teraz podoba mi sie taki 1 chlopak..jutro sie z nim zobacze..moze cos bedzie sczzerze watpie ale chcialabym miec kogos bo wiem ze nie kazdy facet jest swinia nie zdziwie sie jesli ktos nie bedzie nic wiedziec z tej notki bo ja ledwo zyje hehe nop nic ide nyny bo juz nie kontaktuje pozdrowionka dla was kochani !!! : :*
Komentuj(6)


Link :: 02.04.2005 :: 00:57
Smutno..zle w sumie mam taki maly powod zeby byc smutna ale to nic w porownaniu z choroba papieza..;( jestli on..nie chce nawet o tym myslec ! niedawno sie nawrocilam i znow chodze do kosciola..a jesli on..ehh..wtedy..na mysl o tym placze a co dopiero gdy to sie stanie ;( ja nie chce !! ;( jesli zabraknie tego czlowieka to chyba sie zalamie..moze moja wiara nie jest taka mocna ale papieza cenie jak nikogo innego Panie Boze nie zabieraj go ! jesli jednak tak sie stanie to nie widze tego swiata..ehh nie chce nawet mi sie pisac..wielka pustka..ide sie modlic Nie wiem czy zasne..chyab cala noc bede plakac.. chyba sie zabije..dzieki papiezowi mialam nadzieje na lepsze jutro..teraz nic..wszytsko poszlo..nie wiem kiedy mi przejdzie..poki co nie umie cieszyc sie jak zawsze..ehh ! ;( zalamana toalnie..a jeszcze popoludniu super humorek..1 wiadomosc a tyle zmienia..



Komentuj(1)


Link :: 03.04.2005 :: 01:02
Byłam dzis w multikinie..the ring 2 :p nie bylo tak zle :) pod koniec filmu qzynka siedzaca obok pokazala mi smsa o tresci " papiez nie zyje " nie moglam w to uwierzyc mimo ze wiedzialam ze to nastapi..nie doszlo to do mnie..dopiero gdy jechalam do domq..plakalam..cisza ws amochodzie..smutna muzyka..w sumie teraz nie placze..nawet mi sie nie chce plakac..zrozumialam..Bog go powolal do wiecznosci..mial juz swoje lata...na zawsze zostanie w naszych sercach ! jestem tego pewna..tylko boje sie jednego..jaki teraz bedzie swiat ? z pewnoscia to cos zmieni w zyciu kazdego czlowieka..moze tylko na chwilke..ktos moze sie zastanowi nad sensem swojego istnienia..wierze w Boga..chodze do kosciola tylko w niedziele..nie mam wprawdzie duzego przekoniania co do ksiezy ale papiez byl kims wyjatkowym..kazdy go szanowal..wielki czlowiek !!! ehh nie wiem co wiecej napisac..nie mam po prostu slow..napisze kilka cytatow..


" Miłość to czysty dar z siebie . "
" Nienawiść jest siłą niszczącą .Nie możemy ani niszczyć ani dać się zniszczyć . "
" Trzeba się uczyć być prawdziwie wolnym , ażeby nasza wolność nie stała się własną niewolą . "
" Modlitwa jest drogą słowa , które wszystko ogarnia ."
" Przemierzając wakacyjne szlaki miejcie oczy szeroko otwarte na piękno otaczającego świata i drugiego człowieka . "
" Uczmy się ludzi , aby pełniej być człowiekiem poprzez umijętność " dawania siebie " być człowiekiem dla drugich ." " Szczęście i optymizm są darami , o jakie powinniśmy prosić Boga w czasach , kiedy łatwo ulegamy skłonności do rezygnacji , a nawet rozpaczy . "
" Uczcie się cieszyć tym , co słuszne i prawdziwe , nawet wówczas , gdy takie postępowanie wymaga wyrzeczeń i karze wam iść pod prąd . "
" Umiejcie zawsze odepchnąć pokusy , które każą nam zejść z grogi legalności , by podążać ku fałszywym mirażom sukcesu albo bogactwa . " " W miłosierdziu Bozym świat znajdzie pokój , a w człowieku szczęście . "

Ziemia jest uboższa a niebo bogatsze o wielkiego czlowieka..


To serduszko ofiaruje " Lolkowi " - przezwisko z dzieciństwa Jana Pawla II


Komentuj(0)


Link :: 03.04.2005 :: 20:47
Jest ok..troche mi bylo smutno ale mineło..nie bede miala internetu przez 2 tyg bo jakies problemy z siecia :[ ale chyba to wałek bo tak napisali 1 kwietni a wiec szczerze mowaic to watpie ale moze sie myle

"Wy jesteście przyszłością świata!
Wy jesteście nadzieją Kościoła!
Wy jesteście moją nadzieją!"

piekne slowa mam nadzieje ze nikt sie nie bedzie smucic Ojciec Swiety odszedl do lepszego swiata a my powinnismy sie ciszyc ze tak dlugo byl z nami

Teraz cos o sobie i o tym co sie wydarzylo.. qmpel tego co mi dal roze..Kosmos spodobałam mu sie ehh powiedział ze jestem slodka i takie tam ;/ on jest spoko ale tylko jako qmpel..ostatnio bylamna spacerq z nim i tym qmplem i powiedzieli mi ze cos o mnie wiedza..dyuzo..ale gdyby mi powiedzieli to bym sie przestala z nimi qmplowac...i ze by mi bylo przykro..wiec sie domyslilam..ze ktos cos gadal im na moj temat..osttanio czytalam horoskop i pisalo ze beda jakies plotki an moj temat i mam sie tym nie przejmowac i tak ze zrobilam..tzn na poczatq jakos mi sie smutno zrobilo..ale potem to olalam bo oni nie znaja nikogo kto by mnie znal...wiec watpie ze to co sie dowiedzieli o mnie to była prawda jestem sama..jak narzie nie jest zle..chcioalabym kogos poznac.. podoba mi sie 1 chlopak..ale ja mu nie no coz tak to jzu jest hehe koncze bo ide pod zimny prysznic brrr ludki pozdrawiam was wszystkich gorąco !!! buziaki :*
Komentuj(5)


Link :: 04.04.2005 :: 21:41
Jakos głupio sie czuje..dzis na religii sobie myslalam o Janie Pawle II jakos doszlam do wniosq ze musze sie zmienic..ze jestem zla i w ogole :( qmpela ktora ostatnio stala mi sie bliska powiedziala ze jestem grzeczna i nie mam sie zmieniac bo jestem zajebista..ale jakos czuje taka potrzebe..osttanio przychodza takie mysli..ze ja sie czesciowo przyczynmilam do tej smierci..bo zamiast szanowac wszystko i wszystkich , czynic dobro to robiłam odwrotnie..tzn moze nie dosłownie..ale np te swieta.. to w ogole nie były dla mnie swieta jedynie dni wolne od szkoly bo wogole ich nie przezywalam tak jak kiedys..juz sama nie wiem..Michał kocha ta swoja Karolinke coraz bardziej..to dobrze..nie bede sie juz do nich wtracac..chcialabym miec chlopaka..ale nie bede szukala na sile..jak cos to sam przyjdzie :P moje marzenia..cos czuje ze sie nie spelnia..czekam do konca wakacji..a jesli sie spelnia to o nich napisze bo nie chce zapeszac :P :) dalej mam nadzieje ! :) koncze..:P ide spac..bo jakos nie mam humorq :P
Komentuj(5)


Link :: 05.04.2005 :: 22:49
Jest lepiej..jesli chodzi o mnie bo moja nadzieja wzrasta...jest juz bardzo duza..i z tego powodu jestem zadowolona bo jest tak jak kiedys ! Kamil ma opis " glowa mi peka podejrzenie zapalenia opon mozgowych " ehh nie zalezy juz mi na nim..fakt ze byl moim przyjacielem..chcialabym zeby bylo jak kiedys ale to nie realne i dobrze o tym wiem , mimo wszystko wolalabym zeby byl zdrowy..chce juz czerwiec !! obiecalam sobie ze kiedys pojade do Rzymu..na grob papieza..nawet jesli ma to byc za 20 lat ale kiedys napewno jestem strasznie zmeczona wiec mykam nyny..
Komentuj(2)


Link :: 06.04.2005 :: 23:59
Jakos mi smutno..kiedy mysle o tym ze odszdl od nas Ojciec Swiety od razu chce mi sie plakac mam nadzieje ze wkrotce bedzie lepiej..



Komentuj(2)


Link :: 08.04.2005 :: 20:35
Szcześliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak nigdy !!!!!!!!! jupi !!! zaczne od tego ze bylam w Krakowie..wczoraj jechalam gdzies o 23 do Krakowa...i bylam tam cala noc..chodzilam sobie i takie tam oczywiscie nie sama :> z Basia i innym qmplami ( qmple Michala ) bylo super dzis wrocilam gdzies ok 18 :p hehe warto bylo poklocilam sie przez to z Monia i Kara ale jest juz ok a teraz dlaczego jestem szczesliwa... hihi bo...kiedys marzylam o tym zeby na wakacje wyjechac za granice pracowac i mam juz zalatwione !!! to bylo jedno z moich marzen ktore juz troche sie spelnilo !! jestem mega szczesliwa hehe jelsi tak mozna powiedziec bo nie wiemjak to inaczej ujac i nie chodzi o to ze bede pracowala gdzies na czarno i bede sama bo pojade z siostra i tata wiec bede bezpieczna nareszcie bede miala wlasne..zarobione pieniadze nie bede musiala sie prosic mamy o kase to taka w sumie niezaleznosc a chodzi tez o to ze od dawna nic sobie nie qpilam..tata nie pracuje juz prawie rok ;/ i zyjemy tylko z wyplaty mamy ( jeszcze jakby to powiedziec za taka robote to marne gr dostaje ;/ ) ehh..dlug mamy i w gole ale nie chce o tym pisac jestem szczesliwa !!!! kofam zyc !!!!!! :*****
Komentuj(4)


Link :: 11.04.2005 :: 00:32
Wczoraj byłam na imprezie u tego qmpla ktory dal mi roze bylo chyba z 7 chlopakow i ja i Basia no coz bylo fajnie ale wczesnie poszlysmy do domq jedno mnie tylko zaciekawilo..on jest dobrym hakierem..bawi sie w te wszystkie klocki..moze mi wejsc na kompa..i obawiam sie ze to juz zrobil :/ tzn jestem pewna ze byl na mojej poczcie..bo jak sie logowalam to juz wpisywal moj login ;/ chamskie to bylo..ehh szkoda slof ;/ i jak tu zaufac czlowiekowi ;/ ma teraz do niego troche inny stosunek ;/ ale i ta nie zwalilo mi to tego super humorka !! zle sie czuje..bo nerki i brzuch mnie bola ciezkie ndi hehe ale jakos to przezyje kofam zyc
Komentuj(2)


Link :: 11.04.2005 :: 22:17
Jedno mnie niepokoi..Basia..czesto mysle o tym ze to Justyna jest moja przyjaciolka a nie Basia..nie wiem juz sama..Basi wszystko mowie..jestem z nia bardziej szczera..ale wydaje mi sie ze to tylko dlatego ze wiecej czasu z nia spedzam..mamy tych samych przyjaciol..jestem bardziej podobna do Justy..taka zwariowana :P a Basia taka nie jest..i czasami mnie to wqrza..bo ja sie smieje i wyglupiam a ona na mnie krzywo patrzy..po prostu nie jestem smutasem...lubie sie wyglupiac...gadaja ze jestem zryta :P hehe ale przynajmniej bede miala co wspominac :d nie mam nudnego zycia i nie chce miec :) osttanio jak byłysmy w Krakowie tez mnie troche wqrzyla bo dziwnie sie zachowywala..z lasek bylysmy tylko my dwie i tak jakby chciala sie pokazac..jaka to ona nie jest..glupio mi troche było :| am nadzieje ze to minie i bedzie wszystko ok..bo dzis tak troche glupio sie czulam w jej towarzystwie..mimo wszystko jestem szczesliwa choc troche popsul mi sie humorek ale dalej jest ok ! :)zastanawiam sie ..moze jej o tym powiedziec..zawsze bylysmy wobec siebie szczere..ale teraz jest troche inaczej..ehh sama nie wiem :P narazie zostawie to tak jak jest :P :)czas pokaze..:) :*
Komentuj(3)


Link :: 13.04.2005 :: 22:18
Pogadam z Basia ale nie dzis..juz za pozno..musze z nia pogadac bo jest mi bliska..jak nikt..i bez niej to nie wiem..ale boje sie tego bo coraz bardziej zauwazam jej wady..juz nie jest taka doskonala jak kiedys..w sumie to chyba dobrze ze to zauwazam bo nie moge w niej widziec Boga.. jakos tak dziwnie sie czuje..to przez ..Kamila ostatnio o nim myslalam..nie wiem czemu..tak jakos nie ma go na gg troche sie martwie , moze jest w szpitalu ;/ ehh oby nie nie wiem co bym zrobila..mam taki metlik bo mysle o nim..dobrze bardzo dobrze go wspominam ale ja wiem ze on nie jest dla mnie..hehe to takie pomieszane napisalam tu duzo wiecej ale jestem zmeczona a nie ma nawet po co co ma byc to bedzie a wiem ze bedzie dobrze bo anioli czuwaja ! pozdro :******
Komentuj(2)


Link :: 17.04.2005 :: 10:27
Znowu ten sam dylemat.. Michal chce to zrobic...a ja obawiam sie tego..ehh chce to zrobic ale rozum mi podpowiada ze nie powinnam..:> wiem ze nikomu o tym nie powie..w sumie jestem tego pewna bo przeciez ma laske wiec wyszloby to ze ja zdradzil..a ja jestem wolna..bez zobowiazan..ehh wiem ze jesli powie mi ze chce sie spotkac to sie z nim spotkam..ulegne mu poniezwaz to silniejsze ode mnie w sumie gdy o tym pomysle to mam usmiech na twarzy..bo dalej go lubie..w ogole nie napisałam co sie ostatnio wydarzylo..moja qmpela umowila sie ze swoim qmplem z klasy..chodza juz 2 rok do kl i maja dobry kontakt..on mial laske chyba 3 lata..a przed ta laska wszystkimi sie bawil..qmplela mi mowila ze chyba sie w nim zakochala ale nie jest pewna..i ogolnie to ja bardzo pociagal..i umowila sie z nim..pojechali w takie miejsce gdzie nie bylo nikogo..powiedzial..na co czekasz i zrobila mu loda..po czym pojechali do domq..jeszcze sie ja zapytal czy waraca na piechote czy jedzie z nim..ehh szczerze mowiac to potraktowal ja na qr** przyszla do mnie i plakala..powiedziala ze zaluje..pare dni pozniej znowu bylo ok i sie z nim umowila ale nic nie bylo..nawet sie nie calowali..wtedy sobie pomyslalam ze Michal jest fajny i ze mnie szanowal..i dlatego teraz bardziej mi sie podoba..bo kiedy mysle o Michale i tamtym kolesiu to mam porownanie..teraz Michala traktuje jakby byl najlepszym facetem ;/ ehh wiem ze nie jest..zdradzil ta swoja..i w ogole ale nie umie inaczej :[ mam tylko nadzieje ze do naszego spotkania nie dojdzie..bo powiedzialam sobie ostatnio ze juz koniec i ze nie chce rozwalac im zwiazq bo to tez moja wina..ale co ja moge za to ze on mnie tak pociaga :/ ehhh chce zeby to minelo i chce juz jechac :p bo wole zrobic to z kims kogo bede kochala...kto bedzie moja a nie jakiejs laski..nie wiem czy tak sie stanie..nie wiem czy zdolam sie opanowac..
Komentuj(1)


Link :: 18.04.2005 :: 20:11
Postanowilam..nie bedzie sexu..bo wtedy przestanie mnie szanowac..jedynie jak juz to 69 pozniej sobie wyjade..majac nadzieje ze jak przyjade bedzie juz wolny :p ja wiem o tym ze my do siebie nie pasujemy ale ja wciaz o tym mysle..i dalej chce sprobowac..i czekam na to az on bedzie wolny.. wydaje mi sie ze nie bede pisac juz w tym tygodniu..jakos nie mam humorq i nie sadze ze to sie zmieni bo odchudzam sie..a jesli sie odchudzam to jestem marudna troche wiec koncze bo jestem zmeczona i slaba 3m cie sie kochani !! :*:*:*
Komentuj(1)


Link :: 23.04.2005 :: 16:53
Dzis sa moje urodzinki :P :) 17...taki glupi wiek hehe :P :) dzis napisze o wczorajszej imprezie..Kara miala 18 latek :P tzn miala wczesniej ale wczoraj dopiero imprezke robila :P bylo fajnie :P :) przyszedl Kamil..z jakims qmplem , ci ktorzy mnie znali zlozyli mi zyczenia :P :) nie wiem w ogole od czego mam zaczac :P wiec postanowilam ze nie bede pic :P i nie pilam..bylam trzezwa..do czasu :P ok 1 wypilam drinka..potem drugi :P i na tym sie skonczylo :P pozniej wpadl Dawid..ten chlopak z ktorym kiedys sie mizialam :P u Basi na urodzinkach :P yy :P i tak jakos..mozna powiedziec ze krecilismy :P nu i sie calowalismy :P spedzilam z nim troche czasu :) fajnie bylo bo troche se pogadalismy :) a wtedy u Basi to tylko sie calowalismy i spalismy..a dzis bylo fajnie :D:P pozniej mi juz przeszlo bo w sumie mialam lajtowa kape :) mu tez i na trzezwo gadalismy i sie calowalismy :P czuly byl..troche mi bylo glupio przed Kamilem..w sumie to nas nie widzialam bo nie chcialam mu tego robic..qmpel Kamila ze mna gadal..pytal sie mnie dlaczego z nim zerwalam..powiedziala ze bylo minelo i ze nie chce do tego wracac :wink: i bylo ok :) podobalo mi sie :) w ogole to fess tam bylo..kazdy z kazdym sie mizial :P atmosfera byla okkkk :)Kamil wiedzial i widziala jak mi skladaja zyczenia ale on mi nie zlozyl..dzis rano mi napisał na gg " najlepszego bo wczesniej nie bylo okazji " to sie wytnie ze jak mialam ta kape to podeszlam do niego..ale sie na mnie popatrzyl..wiec zwatpilam i odeszlam..a chcialam z nim pogadac..w sumie to czasami tesknie za nim..ale tylko tyle..tesknie za przyjacielem a nie za chlopakiem..:P :)nie wiem jak to bedzie z tym Dawidem..moze sie kiedys spotkamy..moze pogadamy na gg albo cos..chcialabym bo fajnie sie znim gadalo :P musze niestety sprzatac :( wiec mykam..:) kofam zyc...! :) co do Michala to mam go gdzies :P :D i wszystkich innych tez :P hehe :)



Komentuj(2)


Link :: 24.04.2005 :: 00:11
Ehh humor mi sie jakos zwalil niby moje urodziny ale jakos nie jestem szczesliwa..smutno mi ide spac..nie chce o niczym i nikim myslec ! mam wszystkiego dosc.. ale nie mam dolka na szczescie..z Basia jest znowu cos nie tak nie wiem co sie dzieje ale nie mam zamiaru sie tym przejmowac :p ide spac.. mysle jedynie o tym ze wyjade stad...daleko !!! ehh te moje marzenia..



Komentuj(3)


Link :: 27.04.2005 :: 01:35
Dzis ogladalam film " trzynastka " rzadko ogladam filmy ale ten byl fajny..dal mi duzo do myslenia..mysle ze gdyby ogladały go nastolatki w wieq 12 lat to moze nie popelnily by takiego samego bledu.. no ale coz jakos dziwnie sie czuje.. zbliza sie dluuugi weekend..mialysmy jechac na wies ale chyba nic z tego..wiec nie mam planof..dzis bylam u Basi bo jest chora i tak sobie gadałysmy..podoba mi sie chlopak z ktorym ona gada na gg..i niby umowimy sie kiedys z nimi a cole..powiedzialam ze jesli sie jej podoba to ma do niego krecic..i nie patrzec na innych..i sie usmiechnela..wydaje mi sie ze zbytnio by sie mna nie przejela..przynajmniej tak to odczulam..ale moze sie myle..ja juz sama nie wiem..:p czesto o niej pisze..i niby zle pisze choc ja kofam..ehh ide spac bo sie zle czuje chce juz jechac... wakacjeee jak mi tego braqje
Komentuj(0)


Link :: 27.04.2005 :: 23:29
Cos sie ze mna dzieje..wiem i to widze ze cos jest nie tak..jestem jaka zmeczona..ciagle spie i nic nie robie meczy mnie sluchanie Basi...jak opowiada o swoich podbojach..slucham tego ale mnie to w ogolenie interessuje..nic mnie teraz nie interesuje..ale nie amm dolka ani nie jestem smutna..po prostu jakby mnie tu nie bylo hehe ehh ten moj dziwny swiat..a moze to dlatego ze braqje mi milosci.. ? nie wiem..moge powiedziec ze czuje sie samotna..czuje sie tak ale nie jestem zdolowana..czuje wielka pustke..



Komentuj(0)


Link :: 27.04.2005 :: 23:53
Stalo sie :P ehh smutno mi..czuje sie taka do niczego..:| :( ide spac..nie chce sie uzalac nad soba..wiem ze jutro bedzie lepiej :)czuje sie tak jakby nikt mnie nie znal..i nie rozumial..:( dlatego jesli wam na kims zalezy mowcie mu to czesto..nie wystarczy tylko usmiech i to ze z ta osoba bedziecie spedzac duzo czasu..ze bedzie waszym przyjacielem..Basia mowi mi dziennie ze mnie kocha..ale tego nie czuje..slowa to nie wszystko..|| ide nyny bo mnie nerki zaczely bolec :( dbajcie o swoich przyjaciol..pokazujcie im swa milosc ! kazdy tego potrzebuje..
Komentuj(2)


 

[Księga gości]

 

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień

 

warto zobaczyc
fajny blogus

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik