motylek - komentarze


Jakos głupio sie czuje..dzis na religii sobie myslalam o Janie Pawle II jakos doszlam do wniosq ze musze sie zmienic..ze jestem zla i w ogole :( qmpela ktora ostatnio stala mi sie bliska powiedziala ze jestem grzeczna i nie mam sie zmieniac bo jestem zajebista..ale jakos czuje taka potrzebe..osttanio przychodza takie mysli..ze ja sie czesciowo przyczynmilam do tej smierci..bo zamiast szanowac wszystko i wszystkich , czynic dobro to robiłam odwrotnie..tzn moze nie dosłownie..ale np te swieta.. to w ogole nie były dla mnie swieta jedynie dni wolne od szkoly bo wogole ich nie przezywalam tak jak kiedys..juz sama nie wiem..Michał kocha ta swoja Karolinke coraz bardziej..to dobrze..nie bede sie juz do nich wtracac..chcialabym miec chlopaka..ale nie bede szukala na sile..jak cos to sam przyjdzie :P moje marzenia..cos czuje ze sie nie spelnia..czekam do konca wakacji..a jesli sie spelnia to o nich napisze bo nie chce zapeszac :P :) dalej mam nadzieje ! :) koncze..:P ide spac..bo jakos nie mam humorq :P

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.04.2005 :: 01:20 :: btv165.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Ja chyba się trochę zmieniłam...Szkoda tylko,że dopiero śmierć Takiego Człowieka mnie do tego skłoniła...Dziś byłam z moim Misiaczqiem w kościele i naprawdę nie było źle:)Do tej pory zawsze uciekałam od tego miejsca,a dziś...jakoś tak inaczej.Mam nadzieję,że Twoje życzenia się spełnią i to szybciutko!!:)Buziaki i uściski:*** Ps.I przyłączam się do Ofcy:jak masz ochotę to się zmieniaj,ale nie na dewotkę;))))Bo nie będzie takich fajnych wpisów na blogu:)
05.04.2005 :: 22:24 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Hmm nie wiem..ja kiedys tez taka byłam..ale przstalam zwaracac na takie drobnostki uwage :P bo Ty sie przejmujesz jakimis glupotami a mozesz nie widziec wielkich spraw..wiec czasami sobie odpusc i pomysl o czyms innym..olej to :) pozdro :p tylko pamietajk ze ja ci radze a nie koniecznie musisz mnie posluchac..:P :)
05.04.2005 :: 17:02 :: p213.54.219.53.tisdip.tiscali.de


05.04.2005 :: 17:00 :: p213.54.219.53.tisdip.tiscali.de

Ja jestem smutna bo nauczyciel w szkole mnie o skarza itd. ja sie tym strasznie przejmuje co mam robic????
04.04.2005 :: 21:53 :: talk.pl

ofca

wielu ludzi sie zmienilo i jeszcze zmieni po tej smierci....jest fajnie, jak tak postanowilas, ltylko nie stan sie taka mloda dewota....
Talk.pl :: Wróć