03.04.2005 :: 20:47
Jest ok..troche mi bylo smutno ale mineło..nie bede miala internetu przez 2 tyg bo jakies problemy z siecia :[ ale chyba to wałek bo tak napisali 1 kwietni a wiec szczerze mowaic to watpie ale moze sie myle "Wy jesteście przyszłością świata! Wy jesteście nadzieją Kościoła! Wy jesteście moją nadzieją!" piekne slowa mam nadzieje ze nikt sie nie bedzie smucic Ojciec Swiety odszedl do lepszego swiata a my powinnismy sie ciszyc ze tak dlugo byl z nami Teraz cos o sobie i o tym co sie wydarzylo.. qmpel tego co mi dal roze..Kosmos spodobałam mu sie ehh powiedział ze jestem slodka i takie tam ;/ on jest spoko ale tylko jako qmpel..ostatnio bylamna spacerq z nim i tym qmplem i powiedzieli mi ze cos o mnie wiedza..dyuzo..ale gdyby mi powiedzieli to bym sie przestala z nimi qmplowac...i ze by mi bylo przykro..wiec sie domyslilam..ze ktos cos gadal im na moj temat..osttanio czytalam horoskop i pisalo ze beda jakies plotki an moj temat i mam sie tym nie przejmowac i tak ze zrobilam..tzn na poczatq jakos mi sie smutno zrobilo..ale potem to olalam bo oni nie znaja nikogo kto by mnie znal...wiec watpie ze to co sie dowiedzieli o mnie to była prawda jestem sama..jak narzie nie jest zle..chcioalabym kogos poznac.. podoba mi sie 1 chlopak..ale ja mu nie no coz tak to jzu jest hehe koncze bo ide pod zimny prysznic brrr ludki pozdrawiam was wszystkich gorąco !!! buziaki :*