motylek - komentarze


Ehh humor mi sie jakos zwalil niby moje urodziny ale jakos nie jestem szczesliwa..smutno mi ide spac..nie chce o niczym i nikim myslec ! mam wszystkiego dosc.. ale nie mam dolka na szczescie..z Basia jest znowu cos nie tak nie wiem co sie dzieje ale nie mam zamiaru sie tym przejmowac :p ide spac.. mysle jedynie o tym ze wyjade stad...daleko !!! ehh te moje marzenia..




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.04.2005 :: 11:46 :: 195.136.67.222

Tamiczka

A nie ma za co :P No moze i masz racje, ale nie zapominaj o tym co Cie otacza.. o przyjacielach, rodzinie... no o bliskich jednym słowem.. Pozdrowionka :***
26.04.2005 :: 00:35 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Wiem..ale gdy mysle o tym..gdy marze jest mi latwiej..jest wspaniale..czasami to nierealne..ale gdzies tam jest ten lepszy swiat i wierze w niego :) dzieki za zyczonka :* :)
25.04.2005 :: 22:29 :: talk.pl

tamika

Oh.. dawno mnie tu juz nie bylo :D A co do twojej notki to sadze, że moze nie warto zostawiac niedokonczonych spraw.. od przyszlosci nie da sie uciec.. pamietaj! A i Wszystkiego naj, naj, najlepszego :**** A oto mój adresik dla przypomniania, gdybys czasem miala ochote skomentowac :P www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
Talk.pl :: Wróć