Link :: 12.12.2004 :: 02:56
Jeśli się zabiję
to może ktoś zatęskni za mną
ktoś zrozumie że mnie kochał
a tak...
lubią kiedy potrzebują
odwracają się kiedy Ty jesteś w potrzebie
a kiedy Cię zabraknie załują
i to ich męczy
i to będzie moja zemsta
moze wtedy otworzycie oczy
spojrzycie na mnie
na moje ciało bez życia
na moją trumne
na mym pogrzebie
wydusicie kilka łez
więc już podwijam rękawy
już szukam żyletki
.......


Komentuj(1)


Link :: 12.12.2004 :: 14:54
Kocham się w Tobie bez wzajemności
Ciągle po nocach szlocham
I chociaż wiem , że to bez sensu
To jednak ciągle Cię kocham
A Ty mnie ciągle wcale nie zauważasz
I Ty mnie tak bardzo ranisz
I chociaż wiesz że ja Cię kocham
Celowo ode mnie stronisz
Czemu Cię kocham do prawdy nie wiem
W mym sercu płonie ogień miłości
Nikt prócz Ciebie stłumić go nie może
Kocham Cię bez wzajemności
I Ciebie w życiu kiedyś to spotka
Pokochasz kogoś szalenie
Twych uczuć nikt nie odwzajemni
I poznasz wtedy co to cierpienie
I będziesz kochał I będziesz cierpiał
Lecz ona tego nie dojrzy
Będziesz ją błagał chociaż o uśmiech
Lecz ona na Ciebie nie spojrzy
Ona Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I poznasz wtedy co znaczy kochać
..................
Kochać bez wzajemności


Kocham...nie wiem..może już nie..ale jestem pewna że to była miłośc bo chciałam z nim być..dawniej podobał mi sie chłopak,gdy już był mój..2 dni mijaly i koniec...moje związki trały bardzo krótko,najwięcej 10 dni aż poznałam go..on był inny niż wszyscy..miał takie inne podejście do zycia i takie dziwne poglądy to on mnie pierwszy dotknął..z nim czułam sie inaczej...nie bylo jak w niebie..ale bylo..fajnie:) wspomnienia z nim...ehhh jednym słowem zajebiste..chociaz byly tez momenty które z checia wymazałabym z pamięci ale nigdy nie jest idealnie :P czy załuje? czasasmi tak..kiedys dla niego zrobiłabym wszystko...ale stało się tak a nie inaczej..okazał się swinią tak jak każdy facet :( a zakonczylo sie tak : przyszlam do niego..on..bardzo chciał to ze mna zrobic..mowil mi caly czas ze teraz to normalne..ze kazdy to robi nawet przyjaciele..ufalam mu..myslac ze po tym co sie stanie cos w koncu bedzie miedzy nami..tak dlugo na to czekalam..a jednak sie pomyliłam..myślalam ze przez ten rok go poznalam..nie stalo sie nic..bylismy bardzo blisko..ale zwatpilam , on troche nalegal..ale nie zrobil nic na sile..po tym wydarzeniu nie odezwal sie do mnie..tak jakby nic się nie stało, jakby mnie wogole nie znal..skonczylo sie..a dlaczego? nie wiem:( odezwalam sie do niego..chcialam z nim porozmawiac o tym wszystkim..o nas co jest miedzy nami..nie bylo nic..nawet juz przyjazni..i taki byl tego koniec..natłok mysli..to mnie niszczy:( czasami wspominam "nas" nigdy tego słowa nie użyl...nigdy nie było "nas" ale ja zawsze miałam nadzieję ze może z czasem..juz nigdy nie popelnie 2 raz tego błedu :P nie jest zle...usmiecham sie i zyje normalnie hihi :) do wszystkich lasek : NIE UFAJCIE FACETOM !!! ehh wiem ze sa tez normalne związki..ale to rzadkość..z czasem każdy pokazuje swoje 2 oblicze :> mam nadzieję ze niedlugo zmienie zdanie na ten temat...yyy to by było na tyle :P :)


Komentuj(0)


Link :: 12.12.2004 :: 15:00
Teraz cos od siebie..założylam ten pamiętnik..sama nie wiem dlaczego :P nikt z moich znajomych nie wiem o istnieniu tego bloga i mam nadzie ze sie nikt nie dowie :P własnie mykam sie pluskac :d jade zaraz do sklepu po prezencik dla kofanej Stokrotki:* pozdro :)
Komentuj(2)


Link :: 12.12.2004 :: 19:53
Nudzi mi sie strasznie..uczyć mi się nie chce dlatgo postanowiłam znowu czos tu naskrobać :P widzialam się dzis z moimi kofanymi misiaczkami :* ogólnie dzionek był spoko..tzn mogło być lepiej...moja kofana siostra oparzyla sobie buzię :( ehh i znowu pokłóciłam się z Kamilem..:( już sama nie wiem co mam robić..czasami mi go braqje(to nie mój były ale najlepszy przyjaciel którego miałam)mu już nie zależy na mnie..a ja..ja nie wiem co ja do niego czuje..nigdy nie wiedziałąm i to był mój bląd i czasami żaluje tego ze nie sprubowaliśmy..ale było mięło..nie bede sie smucic..mam innych przyjaciół z którymi rozumiem się bez słów :) nie wiem czy płakać czy się cieszyć z tego wyjazdu..chyba lepiej żę wyjade stąd..chciałabym na stałe wyjechać..może wtedy zapomniałabym o tym wszystkim..o tej osobie..która męczy mnie juz rok..i nie moge o niej zapomniec :( troszq sie rozpisałam..na dziś wystarczy :)
Komentuj(0)


Link :: 13.12.2004 :: 20:05
Dlaczego samotność
zawsze
tak blisko
Zawsze przy
mnie
gdy upadam
nisko ?




To był koszmar...snil mi sie on :( nie wiem czemu mi dalej na nim zalezy :( moze dlatego ze nigdy nie był moj a zawsze miałam to czego chciałam(chodzi głownie o chłopaków..jeśli mi sie któryś podobał to zawsze z nim byłam a z nim nie :|nie wiem czemu...podobałam mu sie i swietnie sie dogadywalismy :( moze kiedy sie na nim zemszcze to mi przejdzie...trzeba sprubowac :P z jego winy cierpaialam to on tez moze troche pocierpiec hehe :P nie chce zeby te notki byly ciagle o nim :P postaram sie juz o nim nie pisac :D jakies 20 min temu wstalam uwielbiam spac :D poszlabym sobie na spacerek ale nie ma z kim :( :P nikogo nie ma :( zadzwonie do Marcina to sietny pomysl :D ostatnio powiedział ze jesli sie nie pozegnam z nim to nie mam po co wracac do domq :P hehe :)a teraz ide do sklepu i pozniej ide sie topic jakos dziwnie sie czuje..czuje wielka pustke..ehh



Komentuj(0)


Link :: 13.12.2004 :: 23:54
Tęsknię... Za dotykiem twoich rąk, Za zmysłowym zapachem twego ciała. Za twym cichym szeptem... Chcę poczuć twą bliskość, Pragnę być zawsze przy tobie, Zostać z tobą na wieki... W moich myślach jest miejsce tylko dla Ciebie... Chcę czuć smak twych ust, Dotykać je, całować... Marzę, o dniu, w którym cię znowu ujrzę, Dotknę, poczuje... W marzeniach wszystko jest takie piękne, Żyję tylko dla ciebie twej miłości. Wszystko jest piękne... Obdarzasz mnie tysiącem pocałunków, Czułych słów i tym szeptem...Cichym, Pociągającym, zmysłowym... Każde twe słowo rozpala me zmysły... Pragnę cię słuchać, dotykać... Wciąż myślę... O tobie, chwilach spędzonych Z tobą... Tęsknię... Za tym wszystkim, za twoją osobą... Chcę czuć twe ciepło, twój zapach... Byłoby cudownie...... Chcę być przy tobie, przytulać się do ciebie, Napełniać serce rozkoszą... Czuć cię... Twój delikatny, pociągający zapach. Zbliżasz się do mnie... Całujesz delikatnie... Chcę, aby ta chwila trwała wiecznie...

Te notke dedykuje Michałowi...


Komentuj(0)


Link :: 14.12.2004 :: 00:00
Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać
Zadzwoń do mnie...
Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą...
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...
Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą...
Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciała nikogo słuchać
Zadzwoń do mnie...
Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho...
Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze...
Przybiegnij do mnie bardzo szybko
Mogę Cię wtedy potrzebować...

Czasami czuje sie taka samotna..kazdy mysli tylko o sobie..nawet moja kofana psiapsiolka czasami mnie zawodzi.. ciagle opowiada o sobie..zapomina o mnie..nie tylko ona..ale ja kofam.. i nigdy o niej nie zapomne..Basiu :*


">
Komentuj(0)


Link :: 14.12.2004 :: 03:00
Troche mi sie nudzi :P wiekszosc swojego zycia spedze na kompie hehe :P ale cio tam :) wlasnie klikam z Łukaszem :)i jest mi go żal..tzn troche tego nie rozumie..jak mógł wdepnąć w takie gówno ;/ chodzi o amfe ;/ ehh ale juz za pozno :( a szkoda bo zajebisty chlopak..kiedys nie rozumialam ludzi ktorzy palili papierosy :| teraz sama pale..ale rzadko :) ale nie zrozumie tego ze ktos bierze amfe...pali maryske..ehh nawet mnie to wqrza ;/ np moj brat ma 14 latek i pali ganje :| nie chodzi o to ze nie jestem tolerancyjna czy cos w tym stylu , zrozumialabym gdyby mial wiecej latek np 18 albo 19..ale 14 ! to jeszcze dziecko ;/ ale nic nie moge zrobic..nie mam zadnego wplywu na niego..rodzice(o ile mozna ich tak nazwac) tez nie..robi co chce :| szkoda slof :P ide zaraz nyny :) 3 dni..;(
Komentuj(0)


Link :: 14.12.2004 :: 15:32
Mój ból.... mój smutek..... Moje myśli
Straciłam go
nie odzyskam
on jest dlaeko
nie widzi
tej łzy
co w tym
momencie
spływa po
policzku mym
on powli sie
oddala nie
widzi mnie
a ja dalej
tesknie
czuje sie samotna
czekam az wróci
czy bedzie
tak jak dawniej
czy mnie przytuli
pytam sie sama siebie
bo nikt mnie nie
słyszy wszyscy
nikt na moje
pytanie nie odpowie
czy nikt nie
pomoze mi go
odzyksac
ja sie staram o ciebie
czy ty nie widzisz
ja przez ciebie umieram
nie mam sił na nic
kiedy w koncu los mi
pomoze
pytam sie
kiedy
moje zycie
własnie
straciło sens
gdy on odszedl
byłam wtedy
taka szczesliwa
gdy mnie przytulał
całował w czolo
wystarczyło ze
musnał moja dłon swoja
przechodzila w tedy
taka jakas energia
ale nie ma
juz tego
odeszlo razem z nim
smutek rozdziera mi serce
czego on sie boi
mnie
moze miłosci
nie wiem co mam
zrobic
pozostaja mi tylko
marzenia
ale ja tak
nie chce
nie daje juz rady
moze pozwole mu odejsc
ale bede cirpiec
co wybrac
walsnie przegralam
wlasna milosc
nie ma juz ratunku
straciłam go
nie odzyskam
on jest dlaeko
nie widzi
tej łzy
co w tym
momencie
spływa po
policzku mym



Myśli gonią się i tłoczą ;( odezwał sie !! po miesiacu..klikalismy hmm 5 min ? nie byla to miła rozmowa :( a pozniej oboje poszlismy do szkoly..najgorsze jest to ze go widzialam,tylko przez chwilke ale zawsze cos i humoraka mi zwalil przez to..;( nie wiem co czuje..:( nie chce nawet o tym myslec..chce zapomniec :(






Komentuj(0)


Link :: 15.12.2004 :: 00:34
900 IGIEŁ WBIŁEŚ W MOJE SERCE ! JUZ NIE WBIJESZ ŻADNEJ WIECEJ !
for you Michał !

Wiem ze bedzie ciezko..zapomniec o nim..ale musze..wiem ze dam rade :)jestem tego swiadoma ze miedzy nami juz nic nigdy nie bedzie..znalazl sobie inna laske..ehh " jak sie czuje ? czy jest mi przykto ? troszeczke..w końcu to nagla zmiana.." to by bylo na tyle...zero smutnow zero łez bo zycie piekne jest :P hehe :)zastanawia mnie jedno czy to ja jestem taka do kitu czy oni ( faceci ) jak utracilam to od razu 2..akurat tych na ktorych mi zalezalo najbardziej :| ale coz..bywa :P



Komentuj(0)


Link :: 15.12.2004 :: 00:36
Gdzieś, gdzieś tam...
Na świecie, jest ktoś, kto czeka na mnie...
Tak jak ja na niego. ksiąze na białym koniu.
Druga polówka.ktoś, kto jest mi przeznaczony.
Nasza historia zapisana jest brokatorymi literami,
Gdzieś tam u góry, wśród błękitu, tęczy i gwiazd.
A nasze serca biją jednym rytmem.
Jakie to piękne, bajeczne
i.....
Nierealne.



Komentuj(0)


Link :: 15.12.2004 :: 21:57
Chciałabym raz
dotknąć gwiazd
pogrążyć się w marzeniach
i czekać ich spełnienia...
cieszyć się z życia
a nie patrzeć z ukrycia.
Poznać smak miłości
oczywiście nie bez wzajemności
Być sobą w kazdym calu
nie udawać niczego!
Polubić siebie
zrozumieć Ciebie
zrozumieć innych
nie szukać winnych.
Gdy coś jest źle
nie bać się
gdy coś nie wychodzi
to wcale nie szkodzi-
jutro będzie lepiej!
olać złe dni
i czekać na dobre
mieć cel w życiu
i dojść do niego
Zrobić "coś z niczego"
Przyjaźni też nie szczędzić
wszystkie smutki odpędzić
radować każdą chwilą
wierzyć własnym siłom
CHCIAŁABYM...
czy będę


Jeszcze tylko 2 dni i spadam stad :) wiem ze bede sie tam nudzic..ale coz :P moze to i dobrze..bede miała czas na przemyślenie kilku spraw :) w szkole super..nie spodziewala sie takich ocen :P jestem z siebie dumna tzn nie jest super :P ale jak na mnie to bardzo dobrze :P bo mało sie ucze..prawie wcale a ocenki sa good :D przyjechalam ze szqlki to od razu do lozka :P hihi :) nawet sie wyspalam :> ale jakos smutno mi sie zrobiło i troszq sie poplakałam..ale przeszlo :P posprzatalam..i to czo najprzyjemniejsze czyli gg :D klikalam sobie z Dawidkiem :*** od razu humorek mi sie poprawil :D czasami mnie to wszystko meczy..ta codzienność :| non stop to samo..bez zadnych zmian :| hmm trzeba cos z tym zrobic bo mi sie zyc odechciewa :P musze konczyc ;/ mam nadzieje ze przed wyjazdem sie tu jeszcze pojawie :)
Komentuj(0)


Link :: 16.12.2004 :: 22:19
To już jutro...nie chce jechac ;( plakac mi sie chce...mam dolka..ehhh ;(nie wiem co sie ostatnio ze mna dzieje..non stop jakas smutna..tzn nie non stop..w szkole jest ok..duzo sie smieje i jest fajnie..a w domq..najbardziej na gg ;(taki dolek ze szok...siedze i placze a nie wiem dlaczego ;( druga sprawa to moja kochana Basia nie poznaje jej :| non stop tylko gada o tym odchudzaniu ( jest szczupla ) i o chlopakach..jakby nie bylo innego tematu..nie pyta co u mnie..tylko od razu ile nowych facetow poderwala..nie wiem :( moze to ja sie zmienilam..Kamil nie chce mnie znac..ehh mam juz wszystkiego dosc ;(



Komentuj(0)


Link :: 17.12.2004 :: 00:52
Nie jest tak zle :P przeszlo :) jest w miare git :P jestem ciekawa jak bedzie jak przyjade..czy duzo rzeczy sie zmieni..mam nadzieje ze nie a jak juz to na dobre :P pozniej 2 tyg i ferie :)wyjazd w gory :D teraz juz bez rodzicof :> jestem swiadoma tego ze nikt nie odwiedza tego bloga :) ale nie jest mi z tego powodu przykro :) chodzilo mi o to zeby napisac komus to co czuje..i po kazdej notce jakos mi lepiej..jesli jednak ktos odwiedza ten blog to zycze wszystkim wesolych swiat i szczesliwego nowego roq :)mysle ze wejde tam na neta i napisze jakies notki..jesli jednak nie to moja pierwsza notka bedzie hmm 3-iego stycznia :) bo w ten dzien bede w domq a nie wiem czy w ogóle pisalam gdzie jade..wiec jade do Holandii..z rodzina na swieta i sylwek..kazdy mi niby zazdrosci..ale gdyby mieli taka rodzine jak ja to by plakali..ale coz..dam jakos rade :) moze przez ten wyjazd sytuacja sie polepszy :)nie ma czo..mykam :) moze jeszcze czos napisze ale nie obiecuje :P jak mi sie bedzie nudzic to jeszcze tutaj wpadne :P bo dzis nie ide spac..wlasnie sie paqje..pozniej troche poucze okapie sie i do szkoly :) to by bylo na tyle...


Gwiazdki najjasniejszej..choinki najpiekniejszej..prezentow wymarzonych..swiat mile spedzonych..karnawalu szalonego..roku bardzo udanego..zyczy Martus!A



Komentuj(0)


Link :: 17.12.2004 :: 01:07
Troche o tym co czuje do Kamila..zalezy mi na nim..to swietny chlopak..mimo ze on nie chce mnie znac..ja wciaz mam nadzieje..przeciez bylo tak pieknie..a teraz nic ? ja..ja go dalej kofam..


Komentuj(4)


 

[Księga gości]

 

2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień

 

warto zobaczyc
fajny blogus

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik