13.12.2004 :: 23:54
Tęsknię... Za dotykiem twoich rąk, Za zmysłowym zapachem twego ciała. Za twym cichym szeptem... Chcę poczuć twą bliskość, Pragnę być zawsze przy tobie, Zostać z tobą na wieki... W moich myślach jest miejsce tylko dla Ciebie... Chcę czuć smak twych ust, Dotykać je, całować... Marzę, o dniu, w którym cię znowu ujrzę, Dotknę, poczuje... W marzeniach wszystko jest takie piękne, Żyję tylko dla ciebie twej miłości. Wszystko jest piękne... Obdarzasz mnie tysiącem pocałunków, Czułych słów i tym szeptem...Cichym, Pociągającym, zmysłowym... Każde twe słowo rozpala me zmysły... Pragnę cię słuchać, dotykać... Wciąż myślę... O tobie, chwilach spędzonych Z tobą... Tęsknię... Za tym wszystkim, za twoją osobą... Chcę czuć twe ciepło, twój zapach... Byłoby cudownie...... Chcę być przy tobie, przytulać się do ciebie, Napełniać serce rozkoszą... Czuć cię... Twój delikatny, pociągający zapach. Zbliżasz się do mnie... Całujesz delikatnie... Chcę, aby ta chwila trwała wiecznie... Te notke dedykuje Michałowi...