15.12.2004 :: 21:57
Chciałabym raz dotknąć gwiazd pogrążyć się w marzeniach i czekać ich spełnienia... cieszyć się z życia a nie patrzeć z ukrycia. Poznać smak miłości oczywiście nie bez wzajemności Być sobą w kazdym calu nie udawać niczego! Polubić siebie zrozumieć Ciebie zrozumieć innych nie szukać winnych. Gdy coś jest źle nie bać się gdy coś nie wychodzi to wcale nie szkodzi- jutro będzie lepiej! olać złe dni i czekać na dobre mieć cel w życiu i dojść do niego Zrobić "coś z niczego" Przyjaźni też nie szczędzić wszystkie smutki odpędzić radować każdą chwilą wierzyć własnym siłom CHCIAŁABYM... czy będę Jeszcze tylko 2 dni i spadam stad :) wiem ze bede sie tam nudzic..ale coz :P moze to i dobrze..bede miała czas na przemyślenie kilku spraw :) w szkole super..nie spodziewala sie takich ocen :P jestem z siebie dumna tzn nie jest super :P ale jak na mnie to bardzo dobrze :P bo mało sie ucze..prawie wcale a ocenki sa good :D przyjechalam ze szqlki to od razu do lozka :P hihi :) nawet sie wyspalam :> ale jakos smutno mi sie zrobiło i troszq sie poplakałam..ale przeszlo :P posprzatalam..i to czo najprzyjemniejsze czyli gg :D klikalam sobie z Dawidkiem :*** od razu humorek mi sie poprawil :D czasami mnie to wszystko meczy..ta codzienność :| non stop to samo..bez zadnych zmian :| hmm trzeba cos z tym zrobic bo mi sie zyc odechciewa :P musze konczyc ;/ mam nadzieje ze przed wyjazdem sie tu jeszcze pojawie :)