motylek - komentarze


Stalo sie :P ehh smutno mi..czuje sie taka do niczego..:| :( ide spac..nie chce sie uzalac nad soba..wiem ze jutro bedzie lepiej :)czuje sie tak jakby nikt mnie nie znal..i nie rozumial..:( dlatego jesli wam na kims zalezy mowcie mu to czesto..nie wystarczy tylko usmiech i to ze z ta osoba bedziecie spedzac duzo czasu..ze bedzie waszym przyjacielem..Basia mowi mi dziennie ze mnie kocha..ale tego nie czuje..slowa to nie wszystko..|| ide nyny bo mnie nerki zaczely bolec :( dbajcie o swoich przyjaciol..pokazujcie im swa milosc ! kazdy tego potrzebuje..

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.04.2005 :: 10:58 :: aij47.neoplus.adsl.tpnet.pl

martus

Spoxik.... mnie też często psiapsióła nie rozumie... Niby jest moją the best friends, ale ostatnio się kłócimy i działamy sobie na nerwy... Zapraszam do mnie na blogaska: www.martus.talk.pl
pozdruffka!
28.04.2005 :: 10:10 :: ajl210.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaDzIoRkA :*

wiesz ja czuje sie tak samo... mam koffana przyjaciolke Ilone najkofffansza ale... czuje ze ona mnie koffa niby tak mowi....... chcialbym znalezdz ta prawdziwa poklocilam sie z ilonka ostatnio ale jest juz dobzie heheh pozdro dla ciebie i wejdz na mojego bloga www.madziorka.talk.pl dzienx jesce raz pozdro
Talk.pl :: Wróć