motylek - komentarze


Od kiedy zrozumialam ze Michał nie jest mnie wart i nigdy nie byl..jestem szczesliwa !! jestem wolna..czuje sie jak motylek hihi jestem bardzo z siebie dumna..bo nareszcie wiem ze to nie ten..spotkalam sie z nim i bylo spoko i nie zaluje bo to byla moja najlepsza decyzja ! bo wiem jaki jest..przejzalam na oczy i ciesze sie tez z tego ze na nowo sie w nim nie zaduzylam i nie jestem juz taka naiwna i glupia jak kiedys w sumie nie gadamy bo jakos tak bylo ze mnie nie bylo na gg ..tzn rzadko bylam a teraz nawet nie mam czasu na bloga jestem tak zabiegana ze szok ;/ caly dzionek mnie prawie nie ma..zadko robie poznym wieczorem i spie bardzo malo a rano wygladam strasznie..:p buu ale jestem szczesliwa gdy o nim mysle to nie jest mi w ogole smutno ! zycze mu szczescia nwet i mam nadzieje ze juz tej Karoliny nie zdradzi..gdydby wiedziala..ehhh nigdy bym jej tego nie powiedziala..bo to bylam ja..ja go sporowokowalam troche i dzieki temu jestem szczesliwa agdyby ona z nim zerwala i gdyby chcial byc ze mna..hmm szkoda czasu na takich chlopakow no nie ? przynajmniej ja tak uwazam...sprawy sercowe zwiazane z nim dlugo sie ciagnely ale sie skonczyly jednym slowem..to bylo cos hehe to jzu tylko wspomnienia w sumie mile i tak zostanie teraz podoba mi sie taki 1 chlopak..jutro sie z nim zobacze..moze cos bedzie sczzerze watpie ale chcialabym miec kogos bo wiem ze nie kazdy facet jest swinia nie zdziwie sie jesli ktos nie bedzie nic wiedziec z tej notki bo ja ledwo zyje hehe nop nic ide nyny bo juz nie kontaktuje pozdrowionka dla was kochani !!! : :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.04.2005 :: 15:34 :: btx120.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Cieszę się,że jesteś szczęśliwa i mam nadzieję,że w końcu znajdziesz tego jedynego.Co do facetów,faktem jest,że nie wszyscy są źli.Są też tacy,co jeszcze nie wiedzą,że są cudowni i żyją po to,by kogoś kochać.Trzeba im to długo uświadamiać:))) Buziaki Motylku,trzymaj się:****
02.04.2005 :: 00:26 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Masz calkowita racje..ehh wiecej nie napisze bo nie jestem w stanie..dzieki :*
01.04.2005 :: 01:03 :: talk.pl

ofca

i czloweik ma znowu dylemat i nie moze spac po nocach (co wlasnie widac) jest 1:03 a ja nie moge usnac...pomijajac ciezki stana Papieza...bo po tej informacji to nawet sie nie klade....3maj sie....
01.04.2005 :: 01:01 :: talk.pl

ofca

hmmm...a co do facetow ogolnie to zawsze jest tak, ze jak nikogo nie ma to nie ma a jak kgos masz to inni uswiadamiaja sobie, ze jestes tym o czym marza i na co czekali cale zycie...
01.04.2005 :: 01:00 :: talk.pl

ofca

...ale szczerze ci zycze, zebys nie doszla jednak do takiego wniosku, bo to kompikuje zycie oropnie....
01.04.2005 :: 00:59 :: talk.pl

ofca

widzisz, czasmi dochodzisz do wniosku,ze to nie ten, a po kilku latach (tak bylo u mnie) wiesz juz, ze nie mozesz bez niego zyc, ale to juz nie mozliwe, bo dopiero teraz rozumiesz jak bardzo go kochasz, ale kochasz faceta sprzed
Talk.pl :: Wróć