03.04.2005 :: 01:02
Byłam dzis w multikinie..the ring 2 :p nie bylo tak zle :) pod koniec filmu qzynka siedzaca obok pokazala mi smsa o tresci " papiez nie zyje " nie moglam w to uwierzyc mimo ze wiedzialam ze to nastapi..nie doszlo to do mnie..dopiero gdy jechalam do domq..plakalam..cisza ws amochodzie..smutna muzyka..w sumie teraz nie placze..nawet mi sie nie chce plakac..zrozumialam..Bog go powolal do wiecznosci..mial juz swoje lata...na zawsze zostanie w naszych sercach ! jestem tego pewna..tylko boje sie jednego..jaki teraz bedzie swiat ? z pewnoscia to cos zmieni w zyciu kazdego czlowieka..moze tylko na chwilke..ktos moze sie zastanowi nad sensem swojego istnienia..wierze w Boga..chodze do kosciola tylko w niedziele..nie mam wprawdzie duzego przekoniania co do ksiezy ale papiez byl kims wyjatkowym..kazdy go szanowal..wielki czlowiek !!! ehh nie wiem co wiecej napisac..nie mam po prostu slow..napisze kilka cytatow.. " Miłość to czysty dar z siebie . " " Nienawiść jest siłą niszczącą .Nie możemy ani niszczyć ani dać się zniszczyć . " " Trzeba się uczyć być prawdziwie wolnym , ażeby nasza wolność nie stała się własną niewolą . " " Modlitwa jest drogą słowa , które wszystko ogarnia ." " Przemierzając wakacyjne szlaki miejcie oczy szeroko otwarte na piękno otaczającego świata i drugiego człowieka . " " Uczmy się ludzi , aby pełniej być człowiekiem poprzez umijętność " dawania siebie " być człowiekiem dla drugich ." " Szczęście i optymizm są darami , o jakie powinniśmy prosić Boga w czasach , kiedy łatwo ulegamy skłonności do rezygnacji , a nawet rozpaczy . " " Uczcie się cieszyć tym , co słuszne i prawdziwe , nawet wówczas , gdy takie postępowanie wymaga wyrzeczeń i karze wam iść pod prąd . " " Umiejcie zawsze odepchnąć pokusy , które każą nam zejść z grogi legalności , by podążać ku fałszywym mirażom sukcesu albo bogactwa . " " W miłosierdziu Bozym świat znajdzie pokój , a w człowieku szczęście . " Ziemia jest uboższa a niebo bogatsze o wielkiego czlowieka.. To serduszko ofiaruje " Lolkowi " - przezwisko z dzieciństwa Jana Pawla II