motylek - komentarze


Szcześliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak nigdy !!!!!!!!! jupi !!! zaczne od tego ze bylam w Krakowie..wczoraj jechalam gdzies o 23 do Krakowa...i bylam tam cala noc..chodzilam sobie i takie tam oczywiscie nie sama :> z Basia i innym qmplami ( qmple Michala ) bylo super dzis wrocilam gdzies ok 18 :p hehe warto bylo poklocilam sie przez to z Monia i Kara ale jest juz ok a teraz dlaczego jestem szczesliwa... hihi bo...kiedys marzylam o tym zeby na wakacje wyjechac za granice pracowac i mam juz zalatwione !!! to bylo jedno z moich marzen ktore juz troche sie spelnilo !! jestem mega szczesliwa hehe jelsi tak mozna powiedziec bo nie wiemjak to inaczej ujac i nie chodzi o to ze bede pracowala gdzies na czarno i bede sama bo pojade z siostra i tata wiec bede bezpieczna nareszcie bede miala wlasne..zarobione pieniadze nie bede musiala sie prosic mamy o kase to taka w sumie niezaleznosc a chodzi tez o to ze od dawna nic sobie nie qpilam..tata nie pracuje juz prawie rok ;/ i zyjemy tylko z wyplaty mamy ( jeszcze jakby to powiedziec za taka robote to marne gr dostaje ;/ ) ehh..dlug mamy i w gole ale nie chce o tym pisac jestem szczesliwa !!!! kofam zyc !!!!!! :*****

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.04.2005 :: 00:57 :: btu144.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Ja też wyjeżdżam,ale mi smutno z tego powodu,bo dwa miesiące będę bez mojego Skarba i to jeszcze tak daleko,po drugiej stronie oceanu:(((Będę pracować i na początku bardzo mnie ucieszyło jak mnie ciocia zaprosiła,ale teraz jak sobie pomyślę o tym,że wakacje bez ukochanej osoby to...:(((Masz fajnie,że będziesz miała tatę i siostrę.Mam nadzieję,że Ci się wszystko ułoży z tym wyjazdem i z pracą zarówno mamy jak i taty.W pewnym stopniu wiem co czujesz.Mnie wychowuje tylko mama,a ojciec...ehhh,szkoda gadać...chyba zapomniał o mnie i siostrze:((Dlatego właśnie każdy pieniądz,który sama zarobię strasznie mnie cieszy!!I to chyba jedyny plus tego mojego wyjazdu,że pewnie uda mi się przywieźć trochę kasy:/Szkoda,że pieniądze są takie ważne w życiu...bez nich byłoby łatwiej:/ Buziaki i uściski Motylku:****
09.04.2005 :: 16:43 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Hehe :P :) w sumie cos sie powalilo i nie wiem jak bedzie ztym wyjazdem ale i tak jesrt okkkkk :) :)
08.04.2005 :: 21:11 :: dee181.neoplus.adsl.tpnet.pl

agusia12

Heyah!!! zgłoś się do konkursu na www.agusia12.talk.pl masz szanse wygrać!!!
08.04.2005 :: 21:00 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Boże dziewczyno - jakie ty masz pozytywne podejście do życia :D Tylko pogratulować :D :D :D Ja nie wiem, co bym zrobiła na twoim miejscy :P Aha i dzieki za rade ;) Pozdrawiam i zapraszam ponownie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl :***
Talk.pl :: Wróć