motylek - komentarze


Jest ok..troche mi bylo smutno ale mineło..nie bede miala internetu przez 2 tyg bo jakies problemy z siecia :[ ale chyba to wałek bo tak napisali 1 kwietni a wiec szczerze mowaic to watpie ale moze sie myle

"Wy jesteście przyszłością świata!
Wy jesteście nadzieją Kościoła!
Wy jesteście moją nadzieją!"

piekne slowa mam nadzieje ze nikt sie nie bedzie smucic Ojciec Swiety odszedl do lepszego swiata a my powinnismy sie ciszyc ze tak dlugo byl z nami

Teraz cos o sobie i o tym co sie wydarzylo.. qmpel tego co mi dal roze..Kosmos spodobałam mu sie ehh powiedział ze jestem slodka i takie tam ;/ on jest spoko ale tylko jako qmpel..ostatnio bylamna spacerq z nim i tym qmplem i powiedzieli mi ze cos o mnie wiedza..dyuzo..ale gdyby mi powiedzieli to bym sie przestala z nimi qmplowac...i ze by mi bylo przykro..wiec sie domyslilam..ze ktos cos gadal im na moj temat..osttanio czytalam horoskop i pisalo ze beda jakies plotki an moj temat i mam sie tym nie przejmowac i tak ze zrobilam..tzn na poczatq jakos mi sie smutno zrobilo..ale potem to olalam bo oni nie znaja nikogo kto by mnie znal...wiec watpie ze to co sie dowiedzieli o mnie to była prawda jestem sama..jak narzie nie jest zle..chcioalabym kogos poznac.. podoba mi sie 1 chlopak..ale ja mu nie no coz tak to jzu jest hehe koncze bo ide pod zimny prysznic brrr ludki pozdrawiam was wszystkich gorąco !!! buziaki :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.04.2005 :: 22:54 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Hmm na poczatq tez tak myslałam..ze to ze mna cos nie tak..ale potem zrozumialam..po co mam komus nadzieje robic ? zeby bylo tak jak z Kamilem..ze on sie we mnie zakocha a mi zalezy na nim tylko jako na qmplu..ehh nie chce tego znowu przezywac :/ no mam nadzieje ze Kosmos takze da sobie spokoj..osttanio tzn wczoraj sie mnie pytal czy chcialabnym to powtorzyc czyli spacer ale tylko we dwoje..na co odpowiedzialam ze tak ale jesli bede miala czas bo jak narazie to go nie mam..nie chcilaam mu powiedziec ze nie bo lubie jego towazystwo :) nie chce robic tak ze bede z wszystkimi co cos do mnie..wole sobie poczekac na tego ktory naprawde mi sie spodoba :) i nie chodzi o wymagania..bo moj ostatni czlopak nie byl piekny..ale wazny byl dla mnie jego charakter..on musi miec to cos co mnie do niego bedzie przyciagac..a jak narazie to nikt z tych co cos do mnie tego nie ma :P pozdro :* :)
05.04.2005 :: 08:57 :: apv42.internetdsl.tpnet.pl

anioleczek

Czyli chyba jednak masz racje ze ten co dal ci tę roże dal sobie spokoj ale jak ty ich tak odtrącasz to i na pewno kosmos da sobie spokoj i dalej bedzesz sama,moze ty masz z duze wymagania:p pozdrawiam:*
04.04.2005 :: 21:34 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

No wlasmnie ze tego nie krył..ale jego qmplowi chyba juz przeszlo tak mi sie wydaje :P :) bo nie odzywa sie juz do mnie ani nic :P na szczescie :D bo nie nadzieji skoro wiem ze nic nie bedzie :P
04.04.2005 :: 00:23 :: aoz50.internetdsl.tpnet.pl

Stokrotka

To ten co dał Tobie tą różę, musiał się fajnie czuć jak widział że jego qmpel do Ciebie coś ten tego...No chyba ze ten Kosmos nieźle to krył przed nim i on nawet nie zauważył.

03.04.2005 :: 20:56 :: 195.136.67.222

t

Hej! Musze przyznac, ze masz naprawde fajnego bloga :D mam dla ciebie propozycje... jeśli ty dodasz na mojego bloga komentarza dotyczacego notki ( opis czy ci sie podoba czy nie) ja w zamian dam ich 2x wiecej :D Nie zapomnij podać adresu swojego bloga :) Pozdrawiam i zapraszam na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl :***
Talk.pl :: Wróć