23.04.2005 :: 16:53
Dzis sa moje urodzinki :P :) 17...taki glupi wiek hehe :P :) dzis napisze o wczorajszej imprezie..Kara miala 18 latek :P tzn miala wczesniej ale wczoraj dopiero imprezke robila :P bylo fajnie :P :) przyszedl Kamil..z jakims qmplem , ci ktorzy mnie znali zlozyli mi zyczenia :P :) nie wiem w ogole od czego mam zaczac :P wiec postanowilam ze nie bede pic :P i nie pilam..bylam trzezwa..do czasu :P ok 1 wypilam drinka..potem drugi :P i na tym sie skonczylo :P pozniej wpadl Dawid..ten chlopak z ktorym kiedys sie mizialam :P u Basi na urodzinkach :P yy :P i tak jakos..mozna powiedziec ze krecilismy :P nu i sie calowalismy :P spedzilam z nim troche czasu :) fajnie bylo bo troche se pogadalismy :) a wtedy u Basi to tylko sie calowalismy i spalismy..a dzis bylo fajnie :D:P pozniej mi juz przeszlo bo w sumie mialam lajtowa kape :) mu tez i na trzezwo gadalismy i sie calowalismy :P czuly byl..troche mi bylo glupio przed Kamilem..w sumie to nas nie widzialam bo nie chcialam mu tego robic..qmpel Kamila ze mna gadal..pytal sie mnie dlaczego z nim zerwalam..powiedziala ze bylo minelo i ze nie chce do tego wracac :wink: i bylo ok :) podobalo mi sie :) w ogole to fess tam bylo..kazdy z kazdym sie mizial :P atmosfera byla okkkk :)Kamil wiedzial i widziala jak mi skladaja zyczenia ale on mi nie zlozyl..dzis rano mi napisał na gg " najlepszego bo wczesniej nie bylo okazji " to sie wytnie ze jak mialam ta kape to podeszlam do niego..ale sie na mnie popatrzyl..wiec zwatpilam i odeszlam..a chcialam z nim pogadac..w sumie to czasami tesknie za nim..ale tylko tyle..tesknie za przyjacielem a nie za chlopakiem..:P :)nie wiem jak to bedzie z tym Dawidem..moze sie kiedys spotkamy..moze pogadamy na gg albo cos..chcialabym bo fajnie sie znim gadalo :P musze niestety sprzatac :( wiec mykam..:) kofam zyc...! :) co do Michala to mam go gdzies :P :D i wszystkich innych tez :P hehe :)