motylek - komentarze


Dzis sie fess wq..chcieli mnie okrasc ! :[ do tego przejde troche pozniej musze napisac o wczorajszym dniu troszke :p ja Laurka Aniolek Stokrotka Ksenia i Frugo zalozylysmy sobie s6w tzn stowazyszenie 6 wspaniałych dzis sie odbyło nasze 1 spotkanie :> w mc donaldzie :d przy kawie :p bylo fajnie..załozylysmy sobie taki zeszyt :d tam nasza przysiega hehe nu i bylo super niby jak dzieci ale coz cos trzeba robic zeby sie nie nudzic w ogole to fajne takie czos bedzie co wspominac :p potem poszlam na dworzec..i tam wlasnie chcieli mnie okrasc :[ 2 chlopakof mieli chyba z 18 lat dobrze ze zajarzylam :/ jakby mi ukradli tel to bym sie chyba powiesiła dzieki Bogu Aniolki nade mna czuwaja )) ja mam szczescie w takich sprawach w milosci raczej nie ale ogolnie to chyba mam szczescie cos mnie choroba zbiera :/ mam fess katar...wrrr nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo hehe zapomnialam napisac..wczoraj troche myslalam o Kamilu..ehh i tesknilam za nim chcialam sie z nim spotkac..konkakt nam sie urywa..ehh ;( ale tak bedzie lepiej..po co mam mu nadzieje zrobic skoro i tak nic nie bedzie z tego..chyba ze mu juz przeszlo..choc watpie..czasami mi braqje tej 2 osoby..wiekszosc lasek z kl ma chlopakow a ja nie a sumie nigdy na to nie zwracalam specjanie uwagi..ale tez chce zeby mnie ktos przytulil.. ale jak patrze na to z 2 str to faceci to swinie wiem ze nie moge tak o wszystkich myslec..ale tak to juz jest..jeden zawodzi..drugi..trzeci walic to :p jak tam bylam juz w busie to se pomyslalam o tym jak bylam w Holandii :> chyba juz pisalam po powrocie ze tam panuje calkiem inny klimat..moze ja sie nie znam bo w sumie bylam tam tak jakby na wsi ale z tego co tez slyszalam nie jest tam tak jak w polsce i chcialabym tam mieszkac w przyszlosci..super tam jest..moze jak tam bylam nie bylo tak fajnie ale to tylko ze wzgledu na to ze bylam tam z rodzinka i bardzo tesknilam za ludkami stad :p o czym ja w ogole pisze ? ale glupol ze mnie pisze cos a potem sie zastanawiam co ja robie hehe :p w sumie taka jest prawda..to tez jedno z moich marzen ehh kiedys sie spelnia..wierze w to ! tak musi byc :p juz sobie powiedzialam ze jak nie pojade w wakacje do Holandii to chyba sie chlastne bo nie wyobrazam sobie tego.. ok koncze kofam zyc..Aniolki ktore czuwaja nade mna tez !! zeby nie bylo bo ostanio pisalam ze Anioly oszuqja i w ogole Anioly na Ziemi tak..ale te z nieba od Boga nie hihi

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.03.2005 :: 19:29 :: chz169.neoplus.adsl.tpnet.pl

ada

ogłaszam konkurs... przeczytaj notkę na moim blogu a się wszystkiego dowiesz... zaprasam... zgłoś się.... PApa... (ada.talk.pl)
Talk.pl :: Wróć