12.03.2005 :: 00:03
Dzis bylam w knajpie z miskami i :p dostalam roze od Tomka powiedzial ze chcial sie spotkac w dzie kobiet i mi mowil o rozy ale ja nie mialam czasu wiec dzis mi dal fess szok mily gest z jego strony ale powiedzialam mu ze nic ztego nie bedzie..jakos nie umie sie znim dogadac..nie w moim typie ide spac..ehh nie mam pojecia co mam robic :/ mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i niczego nie bede zalowac jakos nie mam humorka..nakazy..zakazy ~ bariery wciąż rosnące nie wiem jak bedzie z Basia..czasami czuje ze to juz nie jest to..zawsze mnie sluchala..ja ja i bylo ok a teraz..znowu mnie tak jakby olewa..nie zwraca uwagi na moje spawy..wlasnie teraz gdy bardzo ja potrzebuje..tzn wczoraj byla za mna i bardzo mi pomogla..dzis miala kiepski dzien to pewnie dlatego..jest tylko czlowiekiem..nie moge od niej tyle wymagac..z Kamilem bez zmian..jakos tego nie widze..nie gadamy i jest dobrze ide spac..nie chce sie meczyc napisze jsli bedzie czos nowego..dalej czekam na notki..bardzo wazne sa dla mnie i bardzo je cenie..dzieki :*