13.03.2005 :: 12:10
Stało sie..spotkalam sie z nim posluchalam serce i w sumie nie załuje :P :) pitnal mi bus :P normalka :p wyslalam mu smska ze jak cos to przyjade za 20 min , zadzwonil do mnie i powiedzial ze mam przyjechac :P wiec przyjechalam..pobawilismy sie jak zawsze..tzn troche wiecej..stwierdzilam ze zaden chlopak oprocz niego mnie nie dotknie.bardzo chciał to zrobic..ja tez chciałam ale powiedzialm mu ze mam swoje zasady..chcialam i w sumie bylo blisko ale nie moglam..moje miski sa dziewicami..ja jestem najmlodsza z nich..gdyby sie dowiedziala moja siostra..ehh Basi wszystko powiedzialam bo ona mnie rozumie tez miala takie stycznosci z tym co ja..a moja siostra wogole..nie zrobilam tego tez dlatego ze to nie moj chloapak..gdyby byl moim chlopakiem zgodzilabym sie na to bez problemu..bo kochalabym go..ja nie wiem czemu ja tak do niego..moze mi sie tylko wydaje ze go kocham..a moze tak jest :/ jest tyle pytan na ktore nie ma odpowiedzi :/ moze tak mi sie wydaje bo byl moim 1..i jedynym jesli chodzi o te sprawy..i nie chce nikogo innego..obiecalam sobie ze bede pisac szczerze na tym blogu..wiec bylo tak..bawilismy sie..chciał zebym mu loda zrobila..bo on jakby to powiedziec bardzo to lubi..ale nie chcialam..bardzo mnie prosil ale tego nie zrobilam..powiedzial ze nikt sie nie dowie..ufam mu ale..nie umialam..jakos mnie do tego nie ciagnie..wiec chcial to zrobic..powiedzialam ze nie....powiedzial ze i tak nie jestem dziewica..w sumie gdy uslyszalam te slowa nic to nie zmienilo..moze nie jestem dziewica ale tego nie zrobilam..bo wsadzil mi tylko palce :P gleboko..musze isc do ginekologa bo nie jestem pewna :/ nawet jesli to i tak czuje sie dziewica bo tego nie zrobilam..w sumie..chcialam z nim wiecej pogadac ale mielismy godzine tylko :/ zapytalam sie go jakby zareagowala Karolina(jego lala)gdyby sie o tym dowiedzial..powiedzial ze zerwala by , wiec sie go zapytalam czy warto , dodałam ze napewno nie wiec czemu to chce zrobic.. powiedzial ze juz za pozno..w sumie glupio sie tez czulam..nie znam jej ale hh przyczynilam sie do tej zdrady..ale jesli mial ochote to i tak by ja zdradzil..czy ze mna czy inna laska , swinia :[ kiedys gadalismy i powiedzial ze mnie by bigdy nie zdradzil bo jestem ok ..Karolinke kocha i co ? " Kawałek białego chciała - oto wszystko czego pragną mężczyźni..." taka jest prawda..choc nie wszyscy bo sa tez tacy ktorym nie zalezy tylko na sexie..malo ich jest ale mysle ze znajda sie :P nie wiem czo czuje..czułam sie taka pusta..gdy jechalam do domq..jak nigdy :P i taka lekka jak motylek :)w 99% nie jestem dziewica..ale nie bede rozpaczac..bo czuje sie nia :P i ciesze sie ..ze sie z nim spotkalam..nie wiem jak to dalej bedzie..mam w sumie wszystko gdzies..jestem teraz szczesliwa i to sie liczy..nie chce myslec co bedzie za jakis czas..co bylo..wazne jest teraz..!!! :) a ja kocham zyc !! :)