11.03.2005 :: 15:42
Mam ogromny dylemat..odezwal sie do mnie Michał :/ qrwa :[ czemu takjest ? powiedzialam sobie..daje se z nim spokoj i znowu sie odezwał :/ ehh gadalismy dlugo..zeszlo na ten temat ze mam mile wspomnienia zwiazane ze mna powiedzialam ze mi tego troche brakuje to on zaproponowal spotkanie..ide..to juz postanowione..tzn w sumie nie bo mielismy sie dzis spotkac..on ma dziewczyne..ehh wiec gadalam z Basia..powiedziala ze nie moge takiej sznasy zmarnowac..on znowu bedzie chcial sexu :/ a jak zrobi tak jak ostatnio..pobawimy sie i nie bedzie sie odywac tego sie boje..chce sie z nim spotkac..bo..postaniowilam ostatni raz spróbowac..postaram sie go zbajerowac jak to mowia jak mi sie nie uda to trudno to wtedy juz nie bede chciala o nim slyszec..postaram sie go z calych sil oczarowac..skoro zaproponowal spotkanie to moze juz mu tak nie zalezy na Karolinie..nie ma do niej opisow juz dluzszy czas a na epulsie ma tylko napisane "zona" ale nic w tym stylu ze ja kocha..straszny dylemat..ehh nie chce zeby bylo tak ze chce mnie wykorzystac :/ wiec bede sie musiala bardzo starac :/ to nie fair..w stosunku do tej laski..i w ogole;/ nie wiem co robic..to jedyna szansa zeby sie z nim zobaczyc..ehh jestem tak zaslepiona..ja wiem ze on chce tylko 1..i mam nawet an to ochote..tylko z nim bo nie wyobrazam sobie tego z kims innym..byl 1 jak narazie i ostatni..chodzi o ta swere sex..tzn nie sexu ale zabawy bo inni to tylko calowanie a z nim cos wiecej :/ ja nie mam pojecia Basia powiedziala ze musze zrobic tak ze jeszcze sie bedzie chcial spotkac ze mna..wtedy bedzie latwo niby odbik go..ja sama nie wiem co mam robic..jedna strona mowi mi ze mam go olac a druga.. qrcze ja chyba dalej cos do neigo czuej nie chce byc na jego kazde zawolanie:/ ale w sumie ja sie tez przyznalam ze mi tego brakuje , bo tak jest i tez chce sie znim spotkac..nie wiem co mam robic..jesli ktos przeczytam ta notke bo bardzo prosze o skomentowanie !! nawet jesli pojda hasla w stylu ku** potzrebuje tego bo mam jeszcze czas na przemyslenie !!! z gory thx pomozcie mi..ehh naprawde jestem zagubiona