motylek - komentarze


Zapomnialam napisać o 1 waznej sprawie..Michal zdradzil Karoline ze mna..fakt bylo to nie fair z mojej strony..ale dzieki temu calkowicie mi przeszlo ! moge powiedziec ze wiem ze na bank juz nic do niego nie czuje uwazam ze jest fajny ale tylko tyle..bo skoro zdradzil Karoline ktora tak niby kocha to mnie by prawdopodobnie tez zdradzil..wiec u mnie mial za ta zdrade ogromnego minusa ale juz mnie to wali..jestem szczesliwa bo jestem wolna.. wolna..tzn moje serce jest puste..nie tak calkiem ale jesli chodzi o plec przeciwna podoba mi sie taki 1 chlopak..nie wiem moze go blizej poznam..bardzo bym chciala bo naprawde to moj typ..yy ok ide 3m cie sie !! pozdro :***

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.04.2005 :: 00:31 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

dzieki za komentarze !! :* jak sie teraz czuje..napisze notke :P :)
31.03.2005 :: 00:34 :: btk131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Notki nie wchodzą na tym blogu jeżeli używa się znaku cudzysłowia!!Już to odkryłam i wiem,że nawet nie da się nic zacytować:/ Pozdro:)
29.03.2005 :: 20:49 :: aoz50.internetdsl.tpnet.pl

Stokrotka

Przepraszam za poprzednią notkę, ale nie idzie wysłać calej mojej wypowiedzi. Jeszcze raz przepraszam.
29.03.2005 :: 20:37 :: aoz50.internetdsl.tpnet.pl

gfn

gfngf
28.03.2005 :: 23:48 :: bso56.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Hihihi,cieszę się,że bliższy ponowny kontakt z Michałem uświadomił Ci,że jest on tylko pustym cieniem w Twoim życiu:)Mam nadzieję,że teraz będzie już tylko lepiej i życie nie postawi Cię więcej przed takimi dylematami:)Ja już sobie mykam lulu, bo jutro mój Ptyś przychodzi do mnie z kliszą i będziemy sobie fotki pstrykać:)Muszę więc świeżo wyglądać,hihihi:)Buziaki i uściski:***Naprawdę fajnie,że już jesteś:***
28.03.2005 :: 22:29 :: aoz50.internetdsl.tpnet.pl

Oj, dawno mnie tu nie było widzę że udało Ci się uporać z tym logowaniem i skończyć z Michałem Mówiłam Ci ze masz z nim skończyć i koniec końców tak zrobiłaś Szczere Gratulacje
Proszę opowiedz jak się teraz czujesz
jaki masz stosunek do chłopaków po tym co przeżyłaś

Talk.pl :: Wróć