motylek - komentarze


Dzis bylam w knajpie z miskami i :p dostalam roze od Tomka powiedzial ze chcial sie spotkac w dzie kobiet i mi mowil o rozy ale ja nie mialam czasu wiec dzis mi dal fess szok mily gest z jego strony ale powiedzialam mu ze nic ztego nie bedzie..jakos nie umie sie znim dogadac..nie w moim typie ide spac..ehh nie mam pojecia co mam robic :/ mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i niczego nie bede zalowac jakos nie mam humorka..nakazy..zakazy ~ bariery wciąż rosnące nie wiem jak bedzie z Basia..czasami czuje ze to juz nie jest to..zawsze mnie sluchala..ja ja i bylo ok a teraz..znowu mnie tak jakby olewa..nie zwraca uwagi na moje spawy..wlasnie teraz gdy bardzo ja potrzebuje..tzn wczoraj byla za mna i bardzo mi pomogla..dzis miala kiepski dzien to pewnie dlatego..jest tylko czlowiekiem..nie moge od niej tyle wymagac..z Kamilem bez zmian..jakos tego nie widze..nie gadamy i jest dobrze ide spac..nie chce sie meczyc napisze jsli bedzie czos nowego..dalej czekam na notki..bardzo wazne sa dla mnie i bardzo je cenie..dzieki :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.05.2005 :: 13:03 :: proxy-n48.media-com.com.pl

ewelina

zajebisty motylek niemam słów wiecej takich animacji...
03.05.2005 :: 13:56 :: proxy-n48.media-com.com.pl

ewelina

motylel jest zajebisty super az szkoda słów na niego super i już....
13.03.2005 :: 12:57 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Zapomnialam dodac..prz Tomq serce nie zabilo ani razu..przy Michale czulam sie fajnie :) cieszylam sie ze go widze :) :P wiec nie bede sie zmuszac do czegos czego nie chce tylko dlatego ze chlopak dal mi roze :P :) Stokrotko mimo to dzieki za komencick :*
13.03.2005 :: 11:41 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Dzieki !! w sumie juz po wszystkiem..ale przynajmniej nie bede miala wyrzutów sumienia..bardzo sie ciesze ze tak napisałas :) jestes super !! bardzo chcialabym Cie poznac :) dzieqje ze te wszystkie komentarze :*** gdyby nie Ty to pewnie bym smutna byla bo bym sie dreczyla ze zle zrobiłam..:P dzieki :*** :)
13.03.2005 :: 03:08 :: btl217.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

serce nie sługa.Co do Michała to wypowiedziałam się pod tą notką niżej(ostatnio nie miałam za wiele czasu,ale dziś odrobiłam zaległości i przeczytałam wszystkie zaległe notki na Twoim blogu,starałam się też jakoś ustosunkować więc jeśli masz ochotę to sobie poczytaj;P).Pamiętaj jedno:w takich chwilach serce ma decudujący głos.Kiedyś umówiłam się z chłopakiem,który w zasadzie był bardzo miły.Po randce(na której nie dał mi za siebie płacić,a wydał sporo kasy)wróciłam do domu,a tam mama z uśmiechem wręczyła mi bukiet z 9 pięknych róz(wiącha taka,że hej!!).Całą noc ryczłam,bo te kwiaty mnie wcale nie ucieszyły(tym bardziej,że na bileciku było napisane DZIĘKUJĘ ZA MILE SPĘDZONY WIECZÓR-cholerka skąd wiedział,że spędzi go miło??).Ja po prostu nie bawiłam się źle,ale moje serce nawet raz nie stuknęło mocniej.Chłopak miły,przystojny,ale...No właśnie: ALE!!I od tej pory juz się w takie rzeczy nie bawiłam.Jeśli od razu nie czułam,że to ten-nie umawiałam się,żeby nie robić nadziei,bo po co??I Ty się lepiej w to nie pakuj,bo potem będzie Ci źle,że ktoś może przez Ciebie cierpieć!!A te kwiatki to też mogą być na pokaz tylko i co Ci po nich??;)Buziaki i uściski!! Ps.A wojującym feministkom(dla których kasa i ładnie wyglądający gest są ważniejsze niż mocniejsze bicie serducha i motylki w brzuszku)mówmy stanowczo:NIE!! Hihihi,to żart tylko i nie obrażaj się Stokrotko:) Uściski i buziaki Motylku!!:***
13.03.2005 :: 03:07 :: btl217.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Hmmmm!!Przepraszam,że kogoś publicznie obrażę,ale to na dole to chyba pisała strasznie wojująca feministka!!Wybacz,nie słuchaj tych bzdur!!Wiem,że mnie też nie musisz słuchać,bo w końcu moje zdanie też jest tylko subiektywną opinią:)Ale prawda jest taka:co z tego,że dał Ci kwiatka skoro Twoje serduszko nawet nie drgnęło??Drgnęło Motylku??Bo jeśli tak,to ok,ale jeśli nie...to nie duś się w jakimś chorym związku tylko dlatego,że chłopak jest miły,dał Ci kwiatka,nie chcesz go ranić i jakaś wojująca feministka,która kolesia na oczy nie widziała mówi,że to dobry wybór.Tak jak sama powiedzialaś
12.03.2005 :: 21:50 :: aoz50.internetdsl.tpnet.pl

Stokrotka

Widać że ten Tomek stara się jak może, w przeciwieństwie do tego Michała i z tego co wyczytałam do całej reszty chłopaków którzy się ...bawili Tobą. Tomek przyniósł Ci różę osobiście to już dużo o nim świadczy, a Michał co ? Odezwał się przez internet ? Sms'ka wysłał ? Że chce się z łaski z Tobą spotkać i znowu Cię zranić. Jak by mu na Tobie zależało to by sam przyszedł do Ciebie i próbował to wyjaśnić. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie wybór był by oczywisty.
12.03.2005 :: 14:49 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Nu stara sie..ale serce nie sluga no nie ? szkoda ze nie ma calego twojego komentarza , nic sie nie stalo :) mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie caly komentarz , dzieki :* pozdrawiam :*
12.03.2005 :: 12:28 :: aoz50.internetdsl.tpnet.pl

Stokrotka

Ciąg dalsz ...

12.03.2005 :: 11:44 :: aoz50.internetdsl.tpnet.pl

Widać że ten Tomek stara się jak może, w przeciwieństwie do tego Michała i z tego co wyczytałam do całej reszty chłopaków którzy się
Talk.pl :: Wróć