motylek - komentarze


Mam ogromny dylemat..odezwal sie do mnie Michał :/ qrwa :[ czemu takjest ? powiedzialam sobie..daje se z nim spokoj i znowu sie odezwał :/ ehh gadalismy dlugo..zeszlo na ten temat ze mam mile wspomnienia zwiazane ze mna powiedzialam ze mi tego troche brakuje to on zaproponowal spotkanie..ide..to juz postanowione..tzn w sumie nie bo mielismy sie dzis spotkac..on ma dziewczyne..ehh wiec gadalam z Basia..powiedziala ze nie moge takiej sznasy zmarnowac..on znowu bedzie chcial sexu :/ a jak zrobi tak jak ostatnio..pobawimy sie i nie bedzie sie odywac tego sie boje..chce sie z nim spotkac..bo..postaniowilam ostatni raz spróbowac..postaram sie go zbajerowac jak to mowia jak mi sie nie uda to trudno to wtedy juz nie bede chciala o nim slyszec..postaram sie go z calych sil oczarowac..skoro zaproponowal spotkanie to moze juz mu tak nie zalezy na Karolinie..nie ma do niej opisow juz dluzszy czas a na epulsie ma tylko napisane "zona" ale nic w tym stylu ze ja kocha..straszny dylemat..ehh nie chce zeby bylo tak ze chce mnie wykorzystac :/ wiec bede sie musiala bardzo starac :/ to nie fair..w stosunku do tej laski..i w ogole;/ nie wiem co robic..to jedyna szansa zeby sie z nim zobaczyc..ehh jestem tak zaslepiona..ja wiem ze on chce tylko 1..i mam nawet an to ochote..tylko z nim bo nie wyobrazam sobie tego z kims innym..byl 1 jak narazie i ostatni..chodzi o ta swere sex..tzn nie sexu ale zabawy bo inni to tylko calowanie a z nim cos wiecej :/ ja nie mam pojecia Basia powiedziala ze musze zrobic tak ze jeszcze sie bedzie chcial spotkac ze mna..wtedy bedzie latwo niby odbik go..ja sama nie wiem co mam robic..jedna strona mowi mi ze mam go olac a druga.. qrcze ja chyba dalej cos do neigo czuej nie chce byc na jego kazde zawolanie:/ ale w sumie ja sie tez przyznalam ze mi tego brakuje , bo tak jest i tez chce sie znim spotkac..nie wiem co mam robic..jesli ktos przeczytam ta notke bo bardzo prosze o skomentowanie !! nawet jesli pojda hasla w stylu ku** potzrebuje tego bo mam jeszcze czas na przemyslenie !!! z gory thx pomozcie mi..ehh naprawde jestem zagubiona

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.03.2005 :: 02:48 :: btl217.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Hmmm,rzeczywiście dylemat...Ja bym chyba zaryzykowała spotkanie z nim,choćby z faktu,że to jak na razie jedyny chłopak,który naprawdę Cię rozpalił!!A co do sexu...to hmmm...widzisz,to jest tak:czasami kochając się z kimś można odczuć jego uczucia...Niektórzy nie potrafią wyrażać emocji,ale w chwili zbliżenia wychodzi z nich wszystko to,co siedziało zamknięte i nie chciało wyjść!!Jeżeli jeszcze nigdy tego nie robiłaś(chodzi mi o pełny stosunek)to rozumiem strach,ale chyba...jakby to powiedzieć,nie trzeba się bać(no,oprócz tych kwestii:choroba czy ciąża,ale są odpowiednie zabezpieczenia).Musisz sama naprawdę przemyśleć co powinnaś zrobić.Z jednej strony tylko z nim to sobie wyobrażasz więc może warto się skusić!Ale z drugiej boisz się,że mu tylko na tym jednym zależy.Tylko jak sprawdzić,czy tylko to go interesuje nie robiąc tego?I czy nie lepej znaleźć inny sposób na zdobycie go niż swoje ciało?Ale skoro on by chciał się z Tobą kochać tzn że Twoje ciało go kręci więc czemu sobie odmawiać przyjemności samego kochania się i jeszcze satysfakcji,że mu się też to podoba??Ehhh....no właśnie jest to ogromnym dylematem!!Ja chyba bym zaryzykowała...tyle tylko,że ja wiem ile przyjemności za sobą to niesie, a Ty chyba(z tego,co czytałam wcześniej)nie.Nie wiem,nie wiem....Bardzo bym chciała Ci pomóc!!Ale tu chyba musisz działać sama!Słuchaj rad,tym bardziej swoich Miśków,ale pamiętaj,że one zawsze też będą patrzeć z perspektywy własnej osoby!!Tak jak ja teraz.Dlatego wysłuchaj ich,ale ostateczną decyzję podejmij sama!!Buziaki i powodzenia Motylku!!!:****
12.03.2005 :: 21:49 :: 210_95.compnet.com.pl

SoNiA

Hej =] hm... widze ze masz wilki dylemat z jednej strony ci wspołczuje bo niee wiem co ja bym zrobila ale z drugiej zazroszcze bo widac ze ten chliopak cos do ciebie czuje ale czy to milosc...czy tylko chce sie zabwic i cie wykorzystac...?? a ty znowu bedziesz cierpiec? ja bym raczej sie z nim nie spotkala;/ chociaz niee wiem...najpierw sie dowiedz co z ta Karolina...i sie zastnow czy chcesz znowu ciepiec...?? jak cie ino wykorzysta ...zabawi...a co na to Twoje miski ??one go chyba znaja to ci lepiej doradza no nie? nie wiem czy ci choc troche pomoglam ;/ pozdro pa:**
11.03.2005 :: 23:58 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Ehh latwo powiedziec..chce go olac ale nie umie..to silniejsze ode mnie :( ja dobrze o tym wiem ze to swinia , nie zasluguje na mnie...ale ja nie umie mu odmowic :( chyba sie naprawde zakochala bo trace zmysly :( nie spalam prawie cala noc bo myslalam tylko o nim.. rano wstalam..myslac o nim..na twarzy usmiech..taki super humor :p teraz juz nie taki super :/ ehh :(
11.03.2005 :: 17:20 :: aoz50.internetdsl.tpnet.pl

Stokrotka

Olej go.
Talk.pl :: Wróć