motylek - komentarze


Jestem szczesliwa !!! pisze z Holandii czasami mam momenty ze juz nie moge..ta praca mnie wykancza tyle stresow i wszystkiego..ta tesknota..ale tu jest tak pieknie..poznalam chlopaka..nawet 2 i bardzo mi sie spodobali szkoda ze z Portugalii..ale..czuje to ze jesli bym go blizej poznala to bardzo mozliwe ze bym sie zakochala..ma ciemna karnacje..ciemne wloski a jego usmiech powala mnie z nog.. ehh nie pamietam zeby ostatnio mi sie tak bardzo ktos podobal..ogolnie jestem tu szczesliwa..gdyby moc to tak zostawic i tak zyc..ehh mam nadzieje ze kiedys bede szczesliwsza majac kogos u swego boq..wybaczcie kochani ze ze zajrzalach do waszych blogaskow ale nie mam tyle czasu pozdrawiam i sciskam mocno ! zajebistych wakacji wam wszystkim zycze

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.08.2005 :: 23:02 :: pool-70-110-239-180.phil.east.verizon.net

Jeanine

Zajebis... sie ciesze,ze jestes szczesliwa!! I mam nadzieje,ze jak wrocisz do domq to bedzie tak samo:) Buziaki i rowniez udanych wakacji!!:***
25.07.2005 :: 21:25 :: ajo165.neoplus.adsl.tpnet.pl

martus

To super, że jesteś tam szczęśliwa! sorqa, że sie tak bardzo dłuuuugo nie odzywałam. teraz to nadrobię Życze Tobie, żebyś takiego kogoś miała u boku Napewno ktos taki się znajdzie! pozdrawiam!
07.07.2005 :: 21:26 :: gate.rdi.pl

ailene

Baw sie dobrze. Pozdrawiam :)
Talk.pl :: Wróć