motylek - komentarze


Ostatnia notka ? wydaje mi sie ze nie bede miala pozniej czasu zeby tu czos napisac..zaraz mykam na dalsze zapy i zalatwianie kilq waznych spraw..jutro to samo :P ale ciesze sie :P tzn jakos w sumie nie jestem pewna..nie jestem pewna..nie wiem nawet czego nie jestem pewna..chyba tego ze tam chce jechac..bylo to moze marzenie a teraz gdy ma sie spelnic juz mnie to tak nie ciszy :| dlaczego ? ehh dziwny jest ten swiat :p nie jestem smutna..gdy mysle o tym ze nie bedzie mnie 10 tygodni..to nie smutek ale jakas pustka..bedzie mi brakowac wszystkich..waszych blogow..wpisow itd.chociaz mam nadzieje ze znajde tam kafejke ;p :) jestem taka spiaca :(ale ciesze sie ze ten rok szkolny nareszcie dobiegł konca :D przynajmniej dla mnie :p zycze wszystkim zajebistych wakacji !! pozdro for all !! buziaki :*:*:* :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.06.2005 :: 21:09 :: pool-70-110-238-193.phil.east.verizon.net

jeanine

Heh,mnie wszystiego brakuje...jestem w Philadelphi dopiero tydzien a juz tak strasznie tesknie,ze zyc nie moge:( Za wszystkim,a najbardziej za moim Misiem!!Mam nadzieje,ze Ty masz sie lepiej Motylku!!Buziaki i do uslyszenia:):***
10.06.2005 :: 20:55 :: dsl218.neoplus.adsl.tpnet.pl

edytaflo

serdeczenie zapraszam na mój piękny blog ... i mojej kolezanki www.edytaflo.talk.pl ( mój ) a ( teraz Oli) www.ollcia.talk.pl . jesli zostawisz mi i jest komentarz to ja tez sie tak samo odwdziecze
10.06.2005 :: 18:03 :: bhz245.neoplus.adsl.tpnet.pl

empress

Jakie to zajedwabiste uczucie poczuc się wolną od szkoły :D...ja od liceum już się uwolniłam na dobre i zaczne się uzależniać od studiów :P.Pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć