motylek - komentarze


Dzieqje wam wszystkim za te komcie..sa bardzo cenne dla mnie..tak tez zrobie..bede jesc duzo owocow..warzyw itd i troche bede szczudne na tydzien..a pozniej znowu bede taka jak bylam ;/ a ja chce schudnac na cale zycie nie chce wygladac jak anorektyczna..chce ok 5 kg i bedzie swietnie za tydzien wyjazd !!! ciesze sie ogromnie to bylo jedne z moich marzen..ktore prawie sie spelnilo..mam tez nastepne..schudnac 5 kg ktore takze jest do zrealizowania i mysle ze mi sie to uda w sumie to podoba mi sie jeden chlopak ktorego znam...hmm od malego mozna tak powiedziec jest przyjacielem mojego brata i praktycznie cala moja rodzina go zna byl kiedys ze mna na weselu jako osoba towarzysaca :p nie wiem dlaczego ale ostatnio czesto o nim mysle od zawsze mi sie podobal ale zostal mi tydzien wiec narazie nic nie robie w tym kierunq za duzo mam spraw na glowie ale jak przyjade to kto wie ogolnie jestem szczesliwa a za tydzien to bede w 7 niebie mam nadzieje ze bedac w Holandii czasami bede w kafejce yy musze mykac pozdro for all i jeszcze raz dzieqje !!!!! gorace buziaki i usciski :***

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.06.2005 :: 20:40 :: host-n2-74-3.telpol.net.pl

gabrielle

heh napewno wygladasz szczuplo i nie masz z czego chudnąc wiesz ja tez tak mowie ze musze zgubic tu i ówdzie pare kilo ale to wcale nie prawda!w sumie to mam figure typu Jennifer LOpez szerokie biodra, wąska w pasie itd ale nie przejmuje sie Tym jak wyglądam Moj Facet Kocha mnie taką jaka jestem i nie stara sie mnie zmieniać!Wiec Ty tez nie zmieniaj sie dla Chlopaka Tylko sama dla Siebie jak uwarzasz ze coś jest nei tak !Pozdrawiam i zapraszam na mojego blogaska !
06.06.2005 :: 13:05 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

No sama widzisz, że wszystko zaczyna się układać. A jeśli będziesz cały czas prawidłowo się odżywiac to zbędne kilogramy na pewno nie wrócą.
Talk.pl :: Wróć