motylek - komentarze


Nawet ladnie moge powiedziec..tzn dobrze sie czuje itd...juz sie nie glodze w szkole jest hmm nie wiem nawet jak to okreslic..dlugi weekend spedze nad ksiazkami z kazdego przedmiotu albo cos musze zaliczyc albo jakas praca :/ ale co tam najwazniejsze ze jak to wszystko zrobie bede wolna !!! i kofam zyc hehe mykam sprzatac a potem sie umowilam na kebaba no coz powiedzialam sobie ze ostatni raz sobie pozwole a potem bede sie tylko ograniczac no i ksiazki nie wiem czy bede miala czas zeby tu wpasc :/ ale wasze notki przeczytam pozniej pozdro for all :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.06.2005 :: 10:43 :: 80.54.200.2

ailene

No! I racja, glodzenie nic nie pomaga. A na kebaba mozna sobie od czasu do czasu pozwolic. Ja tez mimo diety czasem pozwalam sobie na wielki kawalek pizzy z gruba warstwa sera. I jestem szczesliwasza. Powodzenia w szkole. Buziaki!
01.06.2005 :: 00:27 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

no sa :D :P bo jem ale sie ograniczami 3 kg mniej :P dzieqje :*
29.05.2005 :: 13:36 :: pa202.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Właśnie juz się miałam poczuć urażona, że ja Ci wiernie komentuje notki, a Ty mnie olewasz I poradzę Ci z własnego doświadczenie( bo w końcu jestem kobietą, a która kobieta nigdy się nie odchudzała ), że takie głodzenie to na dłuższą metę nic nie daje, lepiej systematycznie się ograniczać, po troszeczku i wolno, bo wolno, ale rezultaty są, a Ty nie będziesz musiała chodzić wściekła.Pozdrawiam!
Talk.pl :: Wróć