motylek - komentarze


Nie daje rady..siły mi sie wyczerpuja !! prawie caly dzionek mnie nie bylo a gdy przyszlam do domq to mi sie plakac zachcialo czemu ? ta rodzinka mnie kiedys wykonczy..ja nie wiem dlaczego..moze dlatego ze teraz jakos szybko sie denerwuje..mam takie dziwne dni..przez te pieprzone odchudzanie , w domq mnie wqrzaja..sama na siebie jestem zla ze ograniczam sie tak bardzo ze dzis np nic nie zjadlam..a 0 efektu ! dalej taka pulchna jak bylam ogolnie jakos wszystkich mam dosc..ja juz chce ta Holandie ! juz nie umie tu ywtrzymac..w szkole jeszcze mam tyle zaliczen z chemii babka sobie wymyslila ze kazdego zapyta z calego roq ;| ehh staram sie wierzyc ze bedzie lepiej ale czasami nie pomaga..juz nie umie sobie wyobrazic pieknego swiata..ehh nie dzis jedyną myslą jest uciec stąd..




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.05.2005 :: 23:56 :: talk.pl

ailene

Motylku nie jedzac nic niewiele zdziałasz, a po zaprzestaniu glodowki zapewne znow przybierzesz na wadze. Pierwszy skutek juz widzisz - rozdraznienie i placzliwosc. Takim funkcjonowaniem na dlozsza mete wykonczysz organizm - zaczna garsciami wypadac wlosy, lamac sie paznokcie, pojawi sie niekonczace uczucie zimna, moga zaczac sie problemy hormonalne i depresja. To nie jest droga. Zaufaj mi... przeszłam przez to i wciaz czuje skutki.
Pewne rzeczy nie tucza, a zaspokaja glod. Warzywa i owoce mozesz jesc do woli. Nie zaszkodza, a dostarcza odpowiednie skladniki. Białka i tluszce w odpowiednich ilosciach tez sa niezbedne.
Zas co do szkoly to mimo ze skonczylam ja wiem jak to jest. Koniec roku mialam w kwietniu. Zaielczniea, kartkowy, sprawdziany i jeszcze przygotowania do matury. Koszmar... pomysl jednak o tym, ze za dwa dni dlugi weekend, a potem cztery tygodnie i wakacje. Bedzie dobrze... uwazaja na siebie, pozdrowienia
Talk.pl :: Wróć