motylek - komentarze


Co moge napisac..znowu szczesliwa siostra do mnie dzownila ( jest w Holandii )powiedziala ze ma ok 15 min do morza..basen obok domq..kort tenisowy i ogolnie jest zajebiscie na 99 % pojade do niej !!! juz sie nie moge doczekac jak to nie wypali to bede miala najwiekszego dola wswoim zyciu zeby wszystko si eudało...to jedyne me marzenie ! tak tez bedzie to mocno w to wierze terazbedzie dlugi weekend a ja znowu nie mam planof i skonczy sie tak ze bede siedziec przed kompem hehe mialam jechac na dyske..ale Basia idzie na impreze rodzinna a ja..hmm tata wrocił..na tydzien mama nadzieje ze nie bedzie tak zle postanowiłam ze bede lepsza dla mamy osttanio zrobilam sie jakas dobra spokojna i w ogole stwierdzialam nawet ze ja kocham mimo ze mnie czasami wqrza jestem szczesliwa i to sie liczy a gdy patrze na te niebo i te slonko...mmm zaraz mykamna plac opalac sie jak to dobrze ze nie mieszkam w bloq pozdro for all :***

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.05.2005 :: 13:37 :: pa202.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Od razu jak zobaczyłam tę notkę to domyśliłam sie,że masz dobry humor:)Nie wiem czemu, to chyba przez te bużki;P No dzięki za słowa pocieszenia, może to brzmi banalnie, ale naprawdę mnie pdbudowały. Jak tak pomagałas tej dziewczynie co chciała sie pociąć przez chłopaka to pewnie już teraz nawet nie pamięta jak wygląda. Pozdrawiam fajnie, ze Ci się układa z tym wyjazdem do Holandii.
22.05.2005 :: 11:20 :: 80.54.200.2

ailene

Uda Ci sie wyjechac, zobaczysz... Milego opalania. Pozdrowienia
Talk.pl :: Wróć