motylek - komentarze


Ehh znowu sie sypie..ostatnio bylam taka szczesliwa bo wszystko dobrze sie ukladalo a teraz znowu zle :[ sa male klopoty i nie wiadomo czy pojade zalezy mi na tym nie wyobrazam sobie tu wakacji :/ ehh wierze w lepsze jutro !!! wiem ze bedzie dobrze mam ta sile i sie nie poddam wczoraj mialam maly problem..gadalam sobie z laska..14 latek i z powodu chlopaka sie tnie..bo to przynosi jej ulge..ehh nie wiedzialam co zrobic..mieszka gdzies daleko wiec nie bylo szanas zeby z nia pogadac na live.. na szczescie ma przyjaciele psychologa..ehh dobrze ze ja tak nie robie to jest bardzi powazna choroba :/ powiedziala tez ze 2 tyg temu byla w szpitalu bo wziela duzo tabletek nie rozumie tego..i trudno mi takiej osobie pomoc ale jakos sie staralam to jest dla mnie paranoja...14 latek i juz takie rzeczy..ehh ten swiat jest niemozliwy :p

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.05.2005 :: 15:16 :: byv193.neoplus.adsl.tpnet.pl

jest dobrze, czasami tytlko musimy to
18.05.2005 :: 14:37 :: 80.54.200.2

ailene

Nie martw sie, bedzie lepiej. Kazdy ma lepsze i gorsze dni... Co do dzieczyny to choroby nie wybieraja... szkoda jej. Nie znam sie jednak nie sadze, zeby problemy z chlopakiem byly jedynym motorem jej dzialan. To bardzo zlozony proces, lepiej zeby zaczela sie leczyc, bo moze kiedys skonczyc tragicznie... Pozdrowienia
18.05.2005 :: 13:38 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

O, ze mną Ci to nie grozi! Ja bym się nigdy przez faceta nie pocięła! My, kobiety, musimy się szanować. Życzę Ci, żeby Ci się udało ojechać na te wakacje, ja w domu siedzę, więc Cai nie życzę :)
Talk.pl :: Wróć