motylek - komentarze


Napisalam wczesniej " glupia sprawa " nie bylam smutna z powodu chlopaka..rzeczywiscie glupia sprawa bo bylam smutna z hmm nie wiem nawet jak to napisac..bylam smutna i mialam dolka dlatego ze jestm gruba dawniej mi to nie przeszkadzało ale gdy zauwazylam ze starsza siostra o 2 lata jest szczuplesza ode mnie to sie załamałam nazekam ale nic nie robie w tym kierunq zeby schudnac ;/ jak pojade do Holamdi to juz sobie obiecalam przyjade i mnie nie poznaja hhe potemjakos to bylo..przezylam to ale glupio mi jest gdy idzie ze mna siostra :/ ehh ale coz bywa Michal sie do mnie odezwal..umowilismy sie na 69.. jak moja mama wyjedzie czyli 1 czerwca ale nie jestem pewna jakos to bedzie nie ma zle pozdrawiam :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.05.2005 :: 01:53 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

znam to :D wtedy jest niezla zabawa D caly dzien sie potrafie smiac ! wtedy jest dopiero super :P pozdro :)
06.05.2005 :: 12:03 :: ajh121.neoplus.adsl.tpnet.pl

martus

Nie ma za co! A co do mojego ciągłego śmiania się... to jest ono silniejsze ode mnie! Jak już zacznę, to nie moge przestać... i nieważne gdzie akurat jestem... widocznie na to nie ma lekarstwa! i jest to zaraźliwe... jak zaczynam się śmiać, to koleżanka też. I hehe. pozdruffka
05.05.2005 :: 20:36 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

dzieki :* :)
05.05.2005 :: 20:16 :: ajf158.neoplus.adsl.tpnet.pl

martus

Ja też czasem mam takie napady, że jak patrzę w lustro to widzę grubą, głupią brzydulę... wtedy chodze struta po domu i dosłownie warczę! No, ale ostatnio (w lutym ) zmieniłam moje image i już jest oki. No i zauważyłam, że wystarczy ubrać się na kolorowo, wyprostowac się i uśmiechnąć i już jestem zupełnie innym człowiekiem! Nie załamuj się... naprawdę nie warto sobie truć życia... a twoja love i tak pokocha WSZYSTKIE twoje zbędne kilogramy.... pozdruffka!
Talk.pl :: Wróć