motylek - komentarze


Wczoraj zostałam w domq..troche sie nudziłam ale było git :p Kara do mnie przyjechała i ogladałysmy filma :d " efekt motyla " superrr filmik :d polecam pozniej Monia przyjechała i znowu ogladałysmy ale juz inne hmm nie pamietam tytulow :p a pozniej zadzwonil tel..nr nieznany..myslalam ze to Kamil..bo on ma tak czasami..nu i sie ociagałam zeby odebrac..wkoncu odebrałam..moja qzynka..z wiadomoscia ze moj brat miał wypadek..szok...wystarszylam sie fess :/ ale wszystkiego sie dowiedzialam i bylo ok..wpadl do rowu ale jest caly i zdrowy na szczescie rano wrocil do domq..auto tez w dobrym stanie :p w srode znwou jedzie.. w sumie to sie nie dziwie bo jezdzi jak wariat...taka pogoda a on 150 debil :/ ale coz kofam go jakby mu sie cos stalo to nie wiem..zawsze bardziej mnie bolało jesli mu sie cos stalo..nie wiem czemu jak mu i mlodszemu bratu sie cos stalo to cierpialam razem z nimi a jak siostrze to tylko troche mnie to tyczylo ze tak powiem :p dziwne :p hehe hmm czo ty tu jeszcze napisac..dzis moja mam ma urodziny a ja od rana jestem dla niej niemila..ehh musze to zmienic..glupio mi teraz ;/ wiec trzeba jej to teraz wynagrodzic mykam jej pomoc

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć