motylek - komentarze


Dawno mnie tu nie było ;p w sumie nic ciekawego sie u mnie nie dzieje Kamil ma jakies tam opisy do qmpeli.. nie wiem czy chce mi zrobic na zlosc i dlatego je ma czy na serio sobie kogos znalazl ;p jak pytalam powiedział ze tylko qmpela a jak bylismy razem to mi gadał ze jak miał jakies takie opisy to dlatego zebym byla zazdrosna..no coz wczoraj bylam w knajpie z Basia na pifq doczepil sie do nas taki koles i jak zaczelysmy gadac to nie wiedział co ma zrobic hehe jescze takiego downa nie spotkalam zagadał nas i nic nie gadał a jak juz sie odezwał to szok chyba z chilwy byl nie wiem bo nie szlo z nim nomalnie pogadac jak wychodziłysmy zeczepiły nas znowu jakies kolesie tzn 1 ;p ale jego qmple tez sie niezle szpakali, mial 20 latek a wygladał na 16 fess a fess ;p hmm pogadałysmy z nim chwilke i do domq a dzis nie wiem :d chyba tez gdzies wyskoczymy jest ok :p w domq tez jak narazie..tylko nie wiem co bedzie niedlugo..bo wszystko drozeje..internet i reszta rzeczy a jak nie ma kasy to w domq jest..ehh przej*** ale jakos to bedzie o Michałe nie mysle..dowiedziałam sie ze koksuje ehh szkoda slof..fakt jest chudy..tzn był bo teraz fess przytył , osobiscie wolalabym go takiego chudego , rozumie jeszcze maryska od czasu do czasu albo juz te % ale nie koks.. ale coz.. tylko mi szkoda..bo fajny chlopak..nu to niby nic ale nie podoba mi sie to :/ tak samo jak Stasiu..ehh na poczatq tylko troche białka tak dla jaj a teraz juz..cpun..bo nie umie bez tego zyc..nie chce nawet o tym pisac bo sie wqrzam :p niby to nie moja sprawa ale znam ich i sie martwie..sa lepsze tematy..np marzenia..ciagle marze..co kolwiek robie fess ze mnie marzycielka.wiem ze moge sie przejechac..ehh ale bez marzen nie umialabym zyc :p bo dodaja mi sił i ta ogromna nadzieja ze ich spełnienie..niebo )))

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć