motylek - komentarze


Nie spałam w środe u Aniolka ale spałam wczoraj ma super mamcie ! na poczatq sie uczylysmy a potem gadałysmy az do 4 ;p nie wiem jak ja to wytrzymalam biorac pod uwage moje zmeczenie ;p ale dalam rade ;p ona nie spała w ogole ja kiedys tez tak robilam ale musze dbac o siebie dzis dostalam opierdol od wychowawczyni ;| ze nie chodze na 1-wsze lekcje :/ nie moja wina ze ja tak lubie spac i czasami sie bardzo staram a i tak mi pitnie bus ale walic to od dzis sie biore za siebie zadnych spoznien ;p moje kochane miski byly wczoraj na hali sportowej...byl tez Michał i jego qmpel Marcin ( ten co sie Karze podoba ) i dozu innych ludzi :p mialam jechac z nimi ale pojechalam do mojego Aniolka..w sumie sie ciesze bo spedzilam milo czas a tak bym znowu szpakała tylko na Michala i zle bym an tym wyszla ;p w szkole nie jest znowu tak zle :p jakos dalam rade dzis sie musze troche pouczyc z niemca i nyny :d nu i jeszcze ten aerobik jakos przezyje :d w moich uczuciach sie chyba nic nie zmienilo..tzn Kamila dalej lubie i w ogole..jakos nie gadama nie wiem czesu..rzadko jestem na gg , po 2 on ma takie opisy jakby mi chciał na zlosc zrobic i pokazac ze moze miec nawet 5 lasek teraz jak chce no coz :p a Michal..w sumie nie mysle o nim jest ok :p ok mykamm :d

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć