motylek - komentarze


Jakos sobie radze..jest w miare ok..wczoraj klikalam z Kamilem..zadał mi takie pyt " gdybym pokazal ci ze mi na tobie zalezy tez bys to tak szybko skonczyła ? czy to byl tylko taki romans " a ja nie wiedzialam co mam mu odpowiedziec i po 10 min napisalam ze nie chcialam sie nim bawic..i ze ja wiedzialam o tym ze mu zalezalo bardziej niz mnie..a on ze mu nie zalezało:| ze zaczelo mu zalezec w ten dzien kiedy byl koniec..a ja aha :| i oczywiscie mu takie pyt " a wtedy jak wyslales tego smska ]< . ). :* :) to tez ci nie zalezało ? " a on ze to byl impuls :| fess no nie :| i ze mnie kocha od dawna..ale juz nie mialam ochoty z nim gadac..Kara powiedziala ze dlatego tak napisal bo sie glupio czul...ja tez sie glupio poczulam..ehh szkoda slof :P nie bede sie z tego powodu dołowac :/ w szkole nawet ok :P dzis bylam w kozakach :P bialych i krotka spodniczka :P fess mi glupio bylo ale podobno fajnie tak wygaladalam..cala szkola na mnie tak kazdy sie gapil :/ wqrzalo mnie to , juz tak nie przyjde :P hehe :p a Jasiu ( qmpel z kl :p z tego miasta co Michał ) takie mi haslo " ale z ciebie siksa " a ja :| yy fess:P i pozniej non stop sie na mnie gapil zagadywal i gadal ze ze mnie fajna laska :| a ja jasne:| pogadaj se :P :) dzis urodziny Szymona :) mojego qzyna :d wiec jade :) z Basia nie gadałam jeszcze...nie chce jak narazie..nie mam zamiaru :P mykam :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.02.2005 :: 17:44 :: daj208.neoplus.adsl.tpnet.pl

tercju$

Na moim blogu www.tercjuszek.talk.pl jest konkurs. Zgłoś sie bo to co teraz potrzebne masz! i masz ogromne szanse poinformuj kumpli o tym konkursie proszę!
Talk.pl :: Wróć