motylek - komentarze


Nie warto kochac ludzi..wszyscy zawodzą :( taka jest prawda..zawiodlam sie na Basi :( bardzo :/ pokazala jak mnie kofa..a mianowicie chodzi mi o to ze ja prosilam zeby nie wysylala moich fotek swoim qmplom( z impry z jej ur ) a wczoraj sie dowiedzialam ze je im wyslala..i jeszcze to gadala z usmiechem na twarzy..ehh :/ zalezalo mi na tym zeby ich nie wysyłała bo mi sie nie podoba jak wyszlam..bylam nawalona..nie interesuje mnie to ze oni mnie widzieli na zywo..ja brzydko wychodze na fotkach i o tym wiem..slepa nie jestem :/ ale widac jej zalezy bardziej na qmplach niz na mnie..:| wyslala mi smska ze ma nadzieje ze nie jestem na nia zla..wqrzyla mnie bardzo i jak narazie nie sadze zebym to szybko zapomniala..to niby taka glupota..ale jesli ona mnie o cos prosi to jej nie odmawiam..chyba na tym polega przyjazn no nie ? dzis spoko dzionek :p nie bylo amty bo babka chora :D spotkalam Łukaszka :) dafno go nie widzialam :/ to moj braciszek kofany :) zamiast jechac do domq to poszedl ze mna na miasto :) i tak milo spedzilismy ok godz :) teraz mykam na korki a pozniej nie wiem :P moze pojade na Piekary spac tak jak wczoraj..:) nie jest zle...jesli nie mysle o tym to jest ok :P ! :)




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć