motylek - komentarze


Ehh...juz nigdy nie pije :( wiec...na poczatq bylo tak sobie.totalna nuda..pozniej sie troche rozkrecila impra..pozniej tzn jak byly juz % na stole..1 drin..2..i tak sie zaczeło..zabawa byla fajna..ale pozniej przecholowałam..caly dzionek prawie nic nie jadlam wiec mialam pusty zołądek i wymiotywałam :[ ale to nic..bo qmpel Basi ( z jej kl ) Dawid..fajny..:P :D ehh ale ja nie pamietam..prawie nic :| tzn wiem ze na bank nie bylo bzykania bo na to nigdy bym nie pozwoliła nawet jesli jestem nawalona..chociaz on mnie tak podniecil ze nawet mialam ochote na to..sprubować :P ale spałam z nim :| ja nie wiem co sie ze mna dzieje..rano załowałam tego..ale tak jak juz napisałam wczesniej nie pamietam za duzo :| tzn pamietam caly czas co z nim robiłam i w ogole..wyciagnal prezerwatywe a ja wielki szok i mu gadam ze sie z nim nie klupne a on taki szpak i gada " nie ? " powiedzialam ze nie i powiedział " ok , sorry " i pozniej bylo ok..troche sie pobawilismy :P i spalismy chyba z 3 godz :P najgorsze było to ze..mialam na niego ochote..jeszcze nikt mnie tak nie podniecil jak on..niestety podoba mu sie jakas laska..:| ehh glupio sie teraz czuje..ale powiedzialam sobie ze juz tak nie zrobie..nie bede juz piła i wszystko bedzie ok..jakos to przezyje :P ehh nie wiem co sie ze mna dzieje..z strony to zyje pelnia zycie..pisze to juz setny raz :P hehe :P nie wiem..ja musze cos z soba zrobic..tak w ogole to mam pasemke blond oczywiscie :) musze sie zmienic..przestane tak szalec..bo to juz przesada..3 w ciagu 1 miesiaca..Kamil..Wojtek i Dawid :| o Wojtq nawet nie chce gadac :[ wqrzyl mnie wczoraj :| pierwsze jego hasło to było czy beda jeszcze jakies laski :/ bo bylo lasek malo..na 20 osob bylo 7 lasek :| i haslo ze lipa jest :| ehh :/ poczatki impry zawsze sa takie :/ a on :[ :| wale to juz :P wszystkim sie podobalo wiec jest ok :) ja chyba polowy nie pamietam co robiłam i Dawid tez..tzn nie pamietam jak do tego doszlo ze ja z nim..:| :P w sumie to dzis tak uqlalam te notke ze loo :P od dzis postanowione ! 0 alkoholu !! i koniec zabawy !!! w sumie to nie wiem..ja to tak przezywam..przed nimi to praktycznie był tylko Michał..a przed Michałem nic konkretnego ( czyli dziecinne chodzenie )zobaczymy co czas pokaze..jak narazie zrobie sobie liste rzeczy..ktore chce osoiagnac..yy :P ciekawe czy to dobry pomysl :P tak dlugo to bede miala az to osiagne..a mianowicie napisze tam ze chce shcudnac i takie tam piedoly :p :) ciesze sie bo juz nie pale..papierosow ani 1 ;p bo czsami sobie zapaliłam ale nie chce :| blee...swinstwo :P yy chyba lepiej
zrobie jak juz skoncze ta notke bo takie bzdury pisze :P




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.02.2005 :: 16:08 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Ehh..jesli mozna to tak nazwac.. teraz bede myslec 10 razy zanim cos zrobie..:/
13.02.2005 :: 17:25 :: cpg136.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Powiedzmy, że masz urozmaicone życie...
Talk.pl :: Wróć