motylek - komentarze


Chwilke poklikalam z Kamilem i znowu mi humor padl..mu tez przy okazji :/ wiec polozyłam sie...chciało mi sie płakać..ehh ale przypomniałam sobie słowa " nigdy więcej gorzkich łez " i nie płakałam jestem z siebie z tego powodu dumna..a nie wiem nawet dlaczego chialam płakac.. hehe czasem tak jest..ze bez powodu człowiek sie smuuci to takie dziwne i lezałam sobie próbując zasnąć..i przyszedl tata..i mi kazał robic..takie tam glupoty wiec niestety wstalam dzis napisałam tata..a nie tzn tata bo osttanio o tym troche myślalam i doszlam do wzniosq ze nie jest taki zly..powinnam mu dac jeszcze szanse..zobaczymy jak to bedzie :p narazie tyle hihi

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.02.2005 :: 14:14 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Dzieki !! :) Ciesze sie ze chociaz Ty mnie rozumiesz :* mam nadzieje ze na mnie przyjdzie czas :P hihi :) jesli nie to zawsze pozostaje zakon albo zmiana orientacji :| :P hehe :) zazdroszcze Ci ze masz kogos kogo kochasz i kto kocha Cie..:) to dobrze ze nie płakałas ! tak 3maj :) pozdrawiam i jeszcze raz dzieqje ! :*:*:*
12.02.2005 :: 01:02 :: btd14.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Aaaaa!I też się muszę pochwalić:też dziś nie pakałam,chociaż byłam u denstysty(a raczej chirurga szczękowego) i miałam wyrywany ząb:D:D
12.02.2005 :: 01:01 :: btd14.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Dawno mnie u Ciebie nie było.Dziś przeczytałam wszystkie zaległe notki i widziałam te negatywne komentarze.Nie przejmuj się nimi,czasami ludzie nawet nie próbują zrozumieć lecz od razu biorą się za oskarżanie.Mnie Twój blog się bardzo podoba!!Jesteś wielką optymistką-wiem to-i pozytywnie patrzysz na świat.Podoba mi się,że starasz się dać radę w każdej sytuacji:)A co do tych wszystkich facetów...Ze mną było podobnie.Lubiłam przygody,bo każdy facet w którym się zakochiwałam okazywał się później nie tym idealnym,wymarzonym.I nie to,że z nimi było coś nie tak-to ja po prostu zmieniałam swoją opinię.Teraz jestem totalnie szczęśliwa z moim Misiem,w stałym związku i wiem,że to będzie trwać!Na Ciebie też przyjdzie kolej,a póki jesteś młoda i masz czas to korzystaj z życia!:)Buziaki i uściski:***
Talk.pl :: Wróć