motylek - komentarze


Jestem strasznie zmeczona..walsnie wrociłam do domq..po szkole od razu z Monia i Kara na zqpy..zeby qpic cos fajnego naszej kofanej Basi wiec qpiłysmy jej siupel majteczki ( stringi oczywiscie :p ) ehh kondoma tzn maskotka fajny :d i jeszcze..świeczke..o kszatłcie..yyy hehe no wiadomo wacka ze tak powiem pozniej korki i teraz home nareszcie jestem padnieta ale zadowolona ja nic sobie nie qpilam..chyba jutro po szkole pojde i cos sobie qpie spodnie jakies ale koncze o 15..wiec znowu caly dzionek do.. dowiedzialam sie ze Wojtek bedzie strasznie sie ciezze i boje sie..tego ze bedzie krecic do Anki to taka qmpela...rok od niego starsza..powiedziala ze jest za dziecinny ale krecili do siebie :/ wiec nie wiem jak to bedzie..nie bede ukrywac ze bede zawiedziona jesli on bedzie do niej krecic..bo w sumie mi sie podoba.. ale cio tam co ma byc to bedzie koncze bo zaraz ide spac do jutra :* chyba

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.02.2005 :: 20:23 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Dzieki za rade..raczej (przynajmniej narazie ) nic nie zmienie..podoba mi sie tak jak jest..tak skromne :) to by bylo na tyle ..
10.02.2005 :: 19:46 :: cqh60.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

ładny blog, ale moja rada: dodaj jakieś linki, skrypty i będzie oki. Papatki, podoba mi się, że tak dużo piszesz - to się ceni...
Talk.pl :: Wróć