motylek - komentarze


Ten dzien był pełny wrażen..chyba pozytywnie bo mialam nawet humora znowu nie poszlam do szkoly..teraz na legalu bo mama wiedziala ale powiedziala ze mam juz nie opuszczac :> pozniej pojechalam z Kara i Basia na zaqpy mi oczywiscie bus pitnal..:/ i spotkalysmy sie na miejscu tyle ze ja dojechalam 20 min pozniej spotkalam dzis duzo ziomeli ktorych nie widzialam chyba z rok a na hali spotkalam...Michala !!!!!!! fessss maras za 1 razem sie spieszylam bo szukalam moich kochanych misiaczkof i go widzialam seqnde niestety mnie zauwazyl i powiedzial czesc ale bylismy daleko wiec sie tylko usmiechnelam :p znalazlam Basie i Kara i gadam im o tym ze on tu jest i idziemy i znowu on byl z mama znowu mi powiedział czesc wiec mu odpowiedzialam bo teraz sie minęliśmy misiaczki moje powiedzialy ze patrzyl sie mna mnie..bardzio nie dziwie sie mu bo nie widzial mnie pol roq ale serce nie zabiło mi mocniej wieckij mu w oko ! pozniej byl kosciolek nu i teraz home a jestem, tak zmeczona ze zaraz mykam spac chce juz sobote !! a zapomnialam qpilam sobie bluzke..czarna..tylko ze ma duzy dekold wzielam ja ze wzgledu na to ze Kara & Basia powiedzialy ze zajebiscie wygladam w sumie nie wiem czy dobrze zrobilam bo nie lubie zbytnio dekoldow bo mam troche duzy biust hehe to by bylo na tyle ciao

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć