motylek - komentarze


Chciałam jedna sprawe wyjśnić..otóż nie zerwałam z Kamilek dlatego ze nie podobał mi sie z wygladu albo dlatego ze sie bawie tylko chlopakami..moze na to wygladało ale tak nie jest..co prawda powiedzialam ze Kamil nie był moim ideałem jesli chodzi o wyglad i nie zaprzeczam..tak naprawde to chodziło o to ze nie chce chlopaka ktory mnie tylko przytula i caluje..chce czegos wiecej..a Kamil...jakby to powiedziec jest troche dziecinny albo niedojrzaly jesli chodze o te sprawy...a ja nie mam 5 lat..i nie chodzi o to ze od razu chce isc na całość bo jestem dziewica i jak narazie chce nia pozostac , wiem ze to troche sprzeczne..bo na poczatq pisalam ze mi sie to podoba..ze nie jest taki jak wszyscy..ze nie chce tylko jednego czyli sexu..ale jest troche za spokojny..i to tez mi sie nie podoba :|chyba po to jest tez chlopak zeby zaspokoic potrzeby partnerki no nie? i odwrotnie :P i mam nadzieje ze nikt nie skomentuje tego tak ze zalezy mi tylko na sexie..bo reszta jest dla mnie wazniejsza yy to by bylo na tyle :P dzis nie mam w ogłe weny :P hehe :) do kiedys..




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć