motylek - komentarze


Juz wszystko wiem..moze dlatego zerwalam z Kamilem bo to nie jest ten o ktorym marzylam..zawsze chcialam miec wysokiego chlopaka..a Kamilek..malutki i chudziutki..a to juz w ogole fess minus nu ale coz slodki jest jutro moze bede widziec Wojtka..boje sie ciekawe jak bedzie na mnie patrzyl yyy jutro przewalony dzien w szkole a mi sie uczyc nie chcialo nic jutro sie poucze hehe teraz taka zmeczona..mam dosc wszystkiego :p Kamil mial opis " gdy bylas wtedy obok..wtedy czulem ze mam wszystko " nie na gg tylko epulsie..widac nie chcial zebym to zobaczyła.ale za pozno nie wiem co mam robic ehh serce nie sluga..dzis troche za nim tesknilam..gdy szlam sobie do domq z korkof..pomyslalam o nim..ze moglibysmy isc oboje..a nie sama..i ze fajnie by bylo znow na niego popatrzec ale pozniej zrozumialam ze to byla tylko chwila i przypomnialo mi sie jak sie z nim czulam..tzn ogolnie bylo ok ale w pewnych momentach..ehh co bylo sie skonczylo..nic nie trwa wiecznie.. na dzis koniec mykam do podusi

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.02.2005 :: 11:00 :: do-compnet-eth1-vlan101.compnet-gw.sgmi.net.pl

motylek

Niby dlaczego ? spalismy w pizamach..to byl moj kolega , co z tego ze inni tez byli w pokoju ? oprocz mnie i tego chlopaka spala jego siostra(czyli moja przyjaciolka) i jej kolega..oni tez spali razem wiec wydaje mi sie ze jesli bym sie miala wstydzic to oni tez..co to ma za sens?
04.02.2005 :: 15:57 :: talk.pl

serduszko

spałaś z chlopakiem gdy inni byli w pokoju??????? to troche bezwstydne:|
04.02.2005 :: 12:46 :: xn238.internetdsl.tpnet.pl

motylek

Hej wiem i rozumie to co napisałas..bo moze ci sie tak wydawac ale nie wierze w to ze nikt nie patrzy na wyglad ! kiedys tak myslalam ze kazdy powiniem patrzec tylk na charaker..ale to nie wszystko i jestem szczera..to tyle..chce jeszcze dodac ze nie kierowalam sie tylko wygladem..moze i jestem płytka..ale gdyby tak było to nie doszloby do tego ze z nim byłam..nie uwazam ze ludzie powinni patrzec tylko na wyglad..bo to tez zle ale faceci patrza zazwyczaj na wyglad wiec dlaczego my mamy bic inne i patrzec tylko na charakter ? pozdrawiam :)
04.02.2005 :: 07:49 :: aml22.neoplus.adsl.tpnet.pl

wampirek

czytam i troche nie wierze. jestes płytka jeśli patrzysz tylko na wygląd chłopaka. poza tym myślisz troche egoistycznie. przepraszam, że to mówię, ale tak mi się wydaje. czytuję twojego bloga i mam wrażenie, że ty troche sama nie wiesz czego chcesz.
pozdrawiam i nie miej mi za zle moze niezbyt milych slow. papa
Talk.pl :: Wróć