motylek - komentarze


Nareszcie ! tesknilam :p tzn przede mna jeszcze 1 remont ale bede miala juz kompa :p bo moj pokoj gotowy wiec te dni mi mineły bardzo szybko nic sie praktycznie nie zmieniło poza tym ze...z Kamilem jest juz ok chciał sie dzis nawet ze mna spotkac :> ale musialam sprzatac wiec nic z tego wysyła mi dziennie smski :> bo ma duzo hajsu na karcie a dzis mi wyslal wieczorm " gdyby cofnac czas..naprawic każdy zły ruch , fajny tekst nie ? dobranoc :* " glupio mi sie zrobiło ale jakos przezylam..nic mu nie odp :p jest kiepsko..gorzej niz myslam..tzn mysle bardzo czesto o Wojtq a on dalej opis do tej jego Zuzki ehh :/ obada sie to w piatek nie ma co ide nyny bo jestem wykamana :>

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.02.2005 :: 19:11 :: do-compnet-eth1-vlan101.compnet-gw.sgmi.net.pl

motylek

Te obrazki biore z roznych stronek :p poszperaj na necie i napewno cos znajdziesz 3m sie
03.02.2005 :: 19:03 :: xn58.internetdsl.tpnet.pl

SoNiA

hejo mam pytanko skad bierzesz te obrazeczki??bardzo mi sie podobaja co do gg to niee ma skasowalam jakies tydzen temu jak znowu zaloze dam ci znac:) pa
03.02.2005 :: 11:33 :: bnd49.neoplus.adsl.tpnet.pl

mysza

Zgłoś się do konqusru na www.mysza.talk.pl
Moj poprzedni blog to www.mycha.talk.pl.. jesli chcesz to wpadnij... wszystko sie wyjasni... pozdrowionka... papa
Talk.pl :: Wróć