motylek - komentarze


Dzis było fajnie..bylysmy u Pepkow na kawie :) pozniej zrobili kulig :D hehe :) spoko ziomy :D :P tesknilam troche za nimi :) powiedzialam Monci o tym co było z Wojtkiem..ehh dostalam od niej taki ochrzan ze szkoda slof..ehh Kara tez juz wiem ale ona to przyjela calkiem inaczej..juz sama nie wiem co o tym wszystkim myslec :( Basia wzieła moja strone..ona mnie rozumie..tzn ja jestem taka jak ona..jak to sie mowi carpe diem..i w sumie to nasze motto :P chodzi o to ze jestesmy wolne i lubimy sie bawic...czy to zle ? czasmi mi sie wydaje ze tak..bylam z Wojtkiem bo chciałam..to nie tak ze on mnie wykorzystał..powinnam sie nie przejmowac tym co inni mysla...ale to mnie dreczy :/ nie odezwal sie..glupio sie czuje troche..bo czasami cos robie..pozniej tego zaluje i nie umiem zrozumiec jak to moglam zrobic..przeciez nigdy bym tego nie zrobila..nie wiem czemu tak sie dzieje..mysle ze duzy wplyw na to ma Basia..;( totalna pustka i dołek :( nie wiem co mam robic ;( nie chce zeby było tak jak kiedys..podoba mi sie jakis chlopak i sie bawil moimi uczuciami..koniec z tym ! nie chce juz po nocach plakac i nie spac z tego powodu..juz wiem..to bedzie najlepsze wyjscie...nie bede sie chwilowo z nikim spotykac...nie bede miala tez gg wiec dam sobie spokoj z wszystkimi na pewien czas..musze odetchnac..ehh zeby tylko sie wszystko ulozyło..bedzie dopshe..musi byc ! kiedys przyjda lepsze czasy..ja tak bardzo w to wierze !! :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.02.2005 :: 00:56 :: do-compnet-eth1-vlan101.compnet-gw.sgmi.net.pl

motylek

Tak w ogóle to ciesze sie ze kto czyta ten blog :) nie przejmuj sie błedami :P w koncu kazdy je popełnia :) Soniu jak mozesz to podaj mi swoj nr gg albo jakis namiar :p ile masz latek albo skad jestes :P chcialanym Cie blizej poznac :) 3m sie :* :)
03.02.2005 :: 00:43 :: do-compnet-eth1-vlan101.compnet-gw.sgmi.net.pl

motylek

Hmm nu jakby to powiedziec troche mam tych problemow..szczegolnie w miłosci :P ale to chyba kazdy :p nu Kamil jest fajny..ale serce nie sluga..nu ja tez tak uwazam ze wiekosc facetow tylko sie bawi laskami dlatego postanowilam ze jesli bede miala jakiegos kozaka pod reka to tez sie nim zabawie zeby wiedzial jak to jest..czy ja wiem..moze troche mam ale bardzo małe..prawie wcale..ja nie jestem chuda..jestm troche gruba..liczy sie charakter..nie przejmuj sie figura..a jak juz to zrob cos z tym..przynajmniej sie postaraj..musi minac troche czasu ..wiem po sobie bo zawsze myslalam ze uda mi sie schudnac po tygodniu..wcale nie..trzeba duzo czasu i wysilq :/ :p ale efekty sa zadowalajace :) nie poddawaj sie ! nie gadaj tak ze nie znajdziesz faceta :) przed toba dlugie zycie :) po co sie spieszyc ? jeszcze sie nimi nacieszysz :P :) pozdrawiam i dzieqje za wpisik :*
02.02.2005 :: 22:39 :: xn58.internetdsl.tpnet.pl

SoNiA

sory za blady ale nie chcialo mi sie ich poprawiac:p bay
02.02.2005 :: 22:39 :: xn58.internetdsl.tpnet.pl

SoNiA

Czesc hm... niee wiem co ci tu napisac:P przeczytalam wsyztkie Twoje notki tak z nudow czytam sobie rozne blogi:) widze ze masz duze problemy w milosci;/ no cos tak czasami bywa;/ ale wiesz zal mi tego Kamila biedny sie zakochal a tu lipa a chyba jets fajny no niee?a mało jest fajnych facetow wikszosc tylko wyjkorzystuje;| kiedys napisze ci o sobie bo mom duzo wieksze problemy a jakos se radze niee wsekaj sie tak na rodzinke czasmi tak jest lepiej lub gorzej;] z tego co widze to mas zpowodzenie u faetow ;]wiesz tez bym chciala napewno masz super figire i wogule a ja waze 80 kg i mam przerypane zero facetow tyla mam zarcie niee no zartuje ale w sumie taka prawda:( i chyba nigdy nie znajde faceta chociarz to nie moj najwiekszy problem:( upss troche sie rozpisalam sorki:P spadam moze kiedys wpadne:) pozdro pa 3 m sie:)
Talk.pl :: Wróć