motylek - komentarze


Wczorajszy dzien byl..hmm nie wiem jak to okreslic..bardzo dziwny..zaczne od rana...wstalam..caly dzionek sprzatalam i odpoczywalam Karolcia zaprosila mnie do siebie..chcialam przyjsc ale jej wyjasnilam ze o godz 21 skonczylam sprzatac , po czym oznajmila mi ze Wojtek ( jej brat ) i Łukasz (qmpel Wojtka ) przyjda po mnie..wiec sie szybcio okapalam i przyszli..qpilam troche % zaczelo sie od tego ze bawilysmy sie z Kasia ( slodkie dziecko , siostra Karolci ) pozniej były % , w tym czasie chlopaki ulotnili sie :> poszli sobie na dyske :/ ale spoko mieli wrocic o 1 a wrocili o 4 w tym czasie wrocili ich rodzice..to sie wytnie a ja i Karolcia siedzialysmy sobie na kompie i klikalysmy dowiedzialam sie ze Dawid ma laske..sam mi tego nie powiedzial.. ale juz mam to gdzies myslalam ze ja i Karolcia bedziemy spac w jej pokoju ale jakos tak sie zlozyło ze spałysmy z chlopakami :> bo Wojtk ma 2 łozka w pokoju i wyszlo tak ze ja spalam z Wojtkiem a Karolcia z Łukaszem oni nic ze soba bo on ma laske..traktuja sie jak qmple i tyle a ja i Wojtek..nie pisałam chyba nic o nim jeszcze..wiec kiedys krecil do mnie a ja go olalam..niedawno mi sie spodobał ale miał laske...a teraz jest wolny..wiec lezelismy obok siebie..ja tak jakby calkiem obojetna..on mnie przytulil..i tak lezelismy troche pozniej poprosilam go zeby mnie pomizial po pleckach i sie zgodzil wiec mizial mnie po pleckach..hmmm dlugo nu i zaczelo sie..nie chcialam zeby cokolwiek zaszlo miedzy nami..ale nie umialam sie powstrzymac.byl tak blisko..najlepsze jest to ze kazdy chlopak z ktorym bylam ..blizej jest inny..on byl taki niesmialy..i to bylo fajne..nie wiem co sobie myslał..ze moze to moje 1 takie przezycie..gdyby wiedzial co było z Michałem..w sumie teraz sie ciesze bo troche mnie nauczyl wstalam rano o 7:40..obudzialm Karolcie pogadalam z nia troszq i poszlam do domq..ale to nie wszystko..klikalam z Kamilem..napisał mi tak : " Kamilek (29-01-2005 23:17)
musze to napisac przepraszam...
Dopiero teraz zrozumialem jak bardzo mi na tobie zalezy jak bardzo mi sie podobasz i wogole... dziekuje ci za te chwile spedzone razem szkoda ze bylo ich tak malo wiem ze juz nigdy nie bedzie tak jak kiedys zaduzo do ciebie czuje napisalem ze nigdy nie napisze pochopnie Kocham... tobie moge to powiedziec bo tak jest mam do ciebie prosbe nie odpisuj mi na to nic nie bedzie mnie pare dni na kompie musze dojsc do siebie... prosze cie nie pisz do mnie wiecej ja sie odezwe jak juz mi minie... mam nadzieje nie bedziesz sie dlugo smiala ale taka jest prawda lepiej bylo wczesniej bo cie nie widzialem i wogole poznalem cie na zywo .. a nic do zobaczenia kiedys Przepraszam jeszcze raz musialem to napisac bo zle sie z tym czuje paa... Kamilek (29-01-2005 23:1
nie odpisuj nic...
prosze " nie zastanawialam sie nad tym co teraz zrobie.nie moge sie spotkac z Kamilem..chyba zebym chciala znow z nim byc..ale nie chce wiec nie spotkam sie z nim i bede go unikac..tyle jak narazie..kiedy rozmawialam z Karolcia wyszlo na to ze ona nie spała..i wszystko widziala..yyy..lipa :p ale juz sie stało Łukasz tez wie ze miedzy mna i Wojtkiem cos było..to takie dziwne uczucie..chcialam zeby był blisko i jednoczesnie zeby mnie nie dotykal..chwila uniesienia i stało sie nie moge plakac..nie mam 5 lat a w sumie to znowu nic takiego..tylko spalismy ze soba jakies hmm 2 godz calowalismy sie i przytulalismy sie..było przyjemnie.. tylko nie wiem co teraz bedzie to nie jest tak ze nie jestem poruszona tym co mi Kamil napisał..po prostu staram sie o tym nie myslec.bo nie chce byc smutna..zimno mi..ide sie okapac i nie wiem obiadek..teraz tak mało sypiam..prawie wcale..ehh nie wiem kiedy to nadrobie bo ferie sie skonczyły narazie koncze

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć