motylek - komentarze


Jestem szcześliwa...znów szczęśliwa :) to takie piekne..kiedy sie jest wesołym zapomina sie o wszystkim..i wszystko jest takie piekne..:) czlowiek chce marzyć..snic i kochać :) i krzyczeć na cały świat ze KOCHA ZYC !! :) pozytywne nastawienie :P jutro tzn juz dziś pojade na lodowicho posmigac z Karolcia i chyba Kamilem (prosił mnie żebym mu powiedziała kiedy pojade bo tez chce jechać )wiec mu powiedzialam :) ale nie jest pewny :p wiec jeszcze nie wiem a w sumie sie ciesze ze go zobacze..kiedys na niego non stop patrzyłam..on sie na mnie za to wqrzal i sie peszył :p nie wiem czemu ale on przyciagał mój wzrok :)bardzo milo to wspominam,zawsze obserwowalam go z daleka..tzn wtedy jeszcze sie nie znalismy tak dobrze i byl tylko zwykłym qmplem..qmplem mojego chlopaka..i nie robiłam tego po to by on mi sie tez przygladał..ale jakos kochałam na niego patrzec..i dalej lubie :) kiedys mu powiedziałam : najchetniej zamknełabym Cie w klatce bo kocham na Ciebie patrzec :P to takie dziwne..bo mieszkamy tak blisko..tzn jakies 20 min pieszko..ale nigdy sie nie widywalismy..nigdy tez sie nie umowiliśmy..a dziennie klikalismy ok 2 godz :P oboje sie chyba balismy tego ze sie w sobie zakochamy..:p yy na mnie juz chyba czas..:P troche pozno wiec mykam nyny :p do zobaczenia wkrotce :*




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.01.2005 :: 15:45 :: ns2.compnet.com.pl

motylek

Nmzc :) w pewnym sensie to dzieki Tobie mi sie humorek poprawil :) 3m sie :***
26.01.2005 :: 12:33 :: bsn30.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

No!!Taki uśmiech to rozumiem:D Pozdrowionka i dziękuję za podtrzymywanie na duchu:**
Talk.pl :: Wróć