motylek - komentarze


Czasami nie wiem co mam robic..gdyby nie ten pamiêtnik pewnie bym juz gdzies w kacie plaka³a ;/ a nie chce tego :/ jeszcze 5 miesiecy i spadam stad..jak narazie to moje wielkie marzenie..jak nie pojade to nie wiem co zrobie..chyba sie zabije..nie wyobrazam sobie tego :( juz nie umie z nimi zyc.staram sie ale nie potrafie ;( zawsze my¶la³am ze rodzina jest najwa¿niejsza..nie w moim przypadq..i jak narazie to bardziej ja nienawidze niz kocham ! nie mam wogole oparcia z ich strony..gdy na nich patrze odechciewa mi sie zyc..:( wczoraj by³am z Katowicach na zaqpach z Monia i Basia..fajnie by³o :d wieczorem oglada³ysmy filmy..fajne by³y poszlysmy bardzo pozno spac wiec wstalam o 15 mialysmy wczoraj sie spalic..ale nie mia³ysmy towaru i za pozno o tym pomysla³ysmy wiec nie zalatwi³ysmy :[ zeby nie by³o nie jestesmy narkomankami..Basia i Kara chcia³y sprubowac :> wracajac do sprawy z Kamilem..czuje sie zle ! dlaczego ? pozniewaz ka¿dy uwa¿a ze jestem podla..samolubna i ze go wykorzystalam..:( jak to slysze to mam dosc :( czemu nikt nie patrzy na mnie ? nikt nie zastanowil sie jak ja sie czu³am..mi tez nie by³o ³atwo i nadal nie jest :( zanim ktos kogos oceni niech postawi sie w jego/jej sytuacji !




Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.01.2005 :: 01:25 :: ns2.compnet.com.pl

motylek

Dzieki !! masz racje..ten wpis doda³ mi sil..ciesze sie ze tak napisa³as i ze mnie rozumiesz :) a co do tych obrazkow to nie wiem..moje obrazki dotykaja brzegu..moze Ci sie wydaje ze nie, poniewaz sa czarne niektore :p :) pozdrawiam i jeszcze raz dzieqje :) :***
25.01.2005 :: 22:00 :: bsu216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Wiem o czym mówisz.Nawet w idealnych i szczê¶liwych zwi±zkach zdarzaj± siê wyrzutu tego typu.Co dopiero je¶li zwi±zek siê nie udaje!!Ale nasze w³asne uczucia powinny byæ najwa¿niejsze!!To ¿adne samolubstwo-tylko wolno¶æ wyboru i dbanie o to,by samemu nie doprowadziæ siê do rozpaczy.A zwi±zek na si³ê w³a¶nie do tego droga.Nie martw siê i nie daj sobie wmówiæ,¿e to wszystko Twoja wina!!Pozdowienia i u¶ciski:*** Ps.Mam pytanko:jak siê wkleja obrazki lub gify,tak ¿eby by³y na samym ¶rodku pod wpisem,a nie dotyka³y brzegu? Bo u Ciebie niektóre s± w³a¶nie na ¶rodku.
Talk.pl :: Wróæ