motylek - komentarze


To mnie chyba przerasta ;( ja jestem smutna to on tez..z 1 str to dobrze..ale przeciez gdy jestem smutna to on powiniem byc wesoly i pocieszyc mnie a nie jeszcze bardziej dolowac..Dawid by mnie pocieszyl i od razu by mi humorek wrocil..on jest taki wesoly..nigdy nie pozwala mi sie smucic i zawsze mi poprawia humora :p co ja wygaduje ? ;( nie wiem co ze mna sie dzieje..porownuje ich do siebie..to nie fair..i jeszcze wychodzi na to ze Dawid jest lepszy..a Kamil blee chce sie do kogos przytulic..ale nie do Kamila..ledwo zaczelismy i juz koniec ? zupelnie nie wiem co robic ;( Basia..czuje to i widze ze sie oddala..a kiedys byla najwazniejs..na 1 miejscu..to nie tak ze nie doroslam do tego by z kims byc..chociaz moze tak jest jejq ;( ale dolek..Basia jest chyba bardzo zazdrosna o Kamila..a ja mam dolka i nie wiem do kogo sie zwrocic Basia..nie..Kamil..? co mam mu powiedziec ? ze nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam ? kto inny ? Kara ktora sama non stop smutna..Monika ktora mnie nie zrozumie..? ide stad..jak najdalej

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.04.2005 :: 16:07 :: dlq171.neoplus.adsl.tpnet.pl

baska odkryłam twoja stronę

23.01.2005 :: 13:40 :: aky68.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabcia

ja u ciebie dalam komcia wiec ty umni tez daj www.gabcia.talk.pl
Talk.pl :: Wróć