motylek - komentarze


Dawno nie pisalam..dlatego ze nie bylo mnie w domq bo spalam u Basi bylo fajnie hihi :p w sobote troszq popiłam tzn tylko 3 drinki jak sie nie myle ale kapy nie mialam,jedynie humorek fajny mialam hmm pozniej w niedziele były chrzciny Kamilka ale nie bylam..tzn spr rodzinne :p hmm co by tu jeszcze napisac :p dzis spalam sobie do 13 z Dawidem juz wszystko ok z Kamilem..yyy wole nie gadac :p ale mam nadzieje ze znowu bedzie ok bylam z Basia i Kara na lodowisq ajjj... bylo fajnie poznalam Grzesia :p hihi :p zaprosil mnie na kawe i sie pytal czy jutro tez bede :p a ja szok :p nie byl w moim typie :p ale spoko chyba byl :p podalam mu swoj nr tel :p i powiedzialam ze jak czos to sie zgadamy jutro ide na impreze..hmm szczerze mowiac to jakos mi sie to nie widzi ale spoko :p siara mnie namawiala wiec powiedzialam ze pojde a w piatek chcemy z Basia jechac do egi w sobote urodzinki mojego brata i Darka :d i znowu impra :p to jest zycie wqrzylam sie troche wczoraj bo Basia gadala z takim chlopakiem..latek 19 i wielki dorosly,nie znajac mnie powiedzial ze jestem dzieckiem , powiedziala mi tak 2 osoba ten ktory mnie nie zna i Kamil..nie wiem moze faktycznie jestem dzieckiem..ale nikt oprocz nich mi tak nie powiedzial a mam duzo straszych qmpli,ktorzy gadaja że umie pogadac z nimi na kazdy temat..ale coz sa ludzie i parapety dzis humorek spoko mam nadzieje ze nie bede sie nudzila w te ferie :p narazie koncze :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć